RX 570'den RX 6600 XT'ye Geçmek

Konuyu takipteyim. Bende yazın elimdeki Rog Strix RX 570 8 GB modelini satıp RX 6600 modeline geçmeyi düşünüyorum. Sarı sitede bu modeli 6-8K arası satıyorlar.
Bende de Rx580 8gb var arkadaş kaç aydır satmaya çalışıyorum alan yok! Ucuzdan da veriyorum tek amacım şu rx6600'ü almak. Herhalde Adana'da ekran kartı alıcısı yok 😒.

Dediğim gibi Single Player çok nadir oynarım. Co-op olan gözümüze kestirdiğimiz oyunları oynuyoruz. AAA oyunlar da var basit oyunlar da var.

Hocam çok grafik ve FPS takıntım yok demişsin doğru muyum? Doğruysam da RX570 fazlasıyla yeter. Senin yanlışın var hocam o kart günümüzdeki çoğu oyunu 1080p de oynatır 2K falan çözünürlükte oynuyorsan o zaman bilemem.

Hocam çok grafik ve FPS takıntım yok demişsin doğru muyum? Doğruysam da RX570 fazlasıyla yeter. Senin yanlışın var hocam o kart günümüzdeki çoğu oyunu 1080p de oynatır 2K falan çözünürlükte oynuyorsan o zaman bilemem.

Dediğim gibi Rx 570'i 1440p'de kullanıyorum ben. Yoksa tabii iş görür 1080'de. Mesajımda net ifade edemedim belki de.

Piyasadaki tüm oyunlar. God Of War mesela 2K Ultra ayarlarda FSR Quality modda 60-65FPS civarı alıyorum. Valhalla 60 civarı, RDR 2 65 civarı. Diğer oyunları saymıyorum bile.
Şu an yeterli olabilir ama önümüzdeki sene içerisinde RX 6600 veya XT tamamen 1080P kartı olacak. Piyasadaki oyunlarda bu FPS'i vermesi normal. O yüzden üstüne basa basa 67XX XT öneriyoruz.

Şu an yeterli olabilir ama önümüzdeki sene içerisinde RX 6600 veya XT tamamen 1080P kartı olacak. Piyasadaki oyunlarda bu FPS'i vermesi normal. O yüzden üstüne basa basa 67XX XT öneriyoruz.

Bana kalırsa ben de 3090 Ti öneririm. Türkiye şartları diye bir şey var maalesef. Yoksa biz de biliyoruz o kartların daha iyi olduğunu yoksa hepsi aynı fiyat veya yakın fiyatlar olsa niye 6600 diyelim?

Geri
Yukarı