RX 580 4 GB 28.20 MH/s ile kaç güne çekim yapılır?

ColdCristall

Hectopat
Herkese iyi günler. RX 580 4 GB ile mining yapmaya başladım rvn yerine hiveos ile ETH kazıyorum, kazım hızım 28.20 MH/s. Maksimum çekim limiti: 0.05 ETH. Kaç güne çekim yaparım?

F51CDBB3-0FF1-4AE3-88AF-AC36DD850CAC.jpeg

1E56589D-FE5D-48CA-BC3B-0A304B5BFE8B.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi ben ödememi çabuk almak adına yapıyorum. Binance'de işler böyleymiş başka böyle güzel havuz varsa ona geçiş yaparım.
Ben de o amacla binance kullaniyorum zaten ama hash gucumun karsiligini tam anlamiyla alamadiktan sonra yani normalde gunluk 25 lira alabilcekken 20 lira aliyoken gunluk alsam ne olur almasam ne olur.?

Ben de o amacla Binance kullanıyorum zaten ama hash gucumun karsiligini tam anlamiyla alamadiktan sonra yani normalde gunluk 25 lira alabilecekken 20 lira aliyoken gunluk alsam ne olur almasam ne olur?

Dediğiniz doğru ben daha bugün öğrendim açıkcası Binance pool ile günlük ETH alındığını, yoksa 0.05 ETH 2miners ta bekleyecektim. Ama günlük almak daha cazip geldi bilemedim hangisi mantıklı olur? Ethermine mi 2miners mi Binance mi?

Dediğiniz doğru ben daha bugün öğrendim açıkcası Binance pool ile günlük ETH alındığını, yoksa 0.05 ETH 2miners ta bekleyecektim. Ama günlük almak daha cazip geldi bilemedim hangisi mantıklı olur? Ethermine mi 2miners mi Binance mi?
Ben de ilk basta gunluk eth alabilme imkani icin binance pool kullaniyordum fakat dedigim gibi minerdaki efektif gucum 28in altina dusmezken binance pool sisteminde ortalama hiz olarak 26 civarinda geziyor ve bu da dogal olarak tam gucumun karsiligini vermiyor. Mart ayi boyunca bu surekli boyleydi. Bunun sonucunda ben ethermine'a gecme karari aldim. Onumuzdeki hafta basinda gecicem muhtemelen. 2 haftada 0.01 eth odeme alabilcek kadar kazim gucum var e bu da yeterli zaten.

Bu linkten de gorulecegi uzere ethermine 2. siradaki pool, o yuzden ethermine derim ben sahsen...

Geri
Yukarı