RX 580 4 GB Mining yapma

Acfergo

Hectopat
Ev ortamında geceleri mining yapmayı planlıyorum. Ergo coin kazmayı tercih ediyorum.
Sorular:
1) Hive OS kullanılmalı mı? Windows'tan daha pratik buluyorum. Kazım farkı oluyor mu?
2) Mod atınca Windows'un kartı görmeme ihtimali var mı? Nereden yüklemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
HiveOS da tabi ki kazım farkı oluyor windowsa göre daha yüksek verir ama tek kart yapıcaksan tavsiye etmem. Windows üzerinden kazman daha mantıklı hem de pcyi kullanabilirsin. Windows da mod atıp kazım gücünü arttırabilirsin. Kartı görmeme ihtimalleri sadece farklı bios atınca olur. Örneğin RX570 e RX580 biosu atarsan açılmama ihtimali veya açılsa bile yeşil çizgi çizgi gibi zararları var. Ama normal biosunu modlayıp atarsan sorun yok ben öyle kullanıyorum.

HiveOS da tabi ki kazım farkı oluyor windowsa göre daha yüksek verir ama tek kart yapıcaksan tavsiye etmem. Windows üzerinden kazman daha mantıklı hem de pcyi kullanabilirsin. Windows da mod atıp kazım gücünü arttırabilirsin. Kartı görmeme ihtimalleri sadece farklı bios atınca olur. Örneğin RX570 e RX580 biosu atarsan açılmama ihtimali veya açılsa bile yeşil çizgi çizgi gibi zararları var. Ama normal biosunu modlayıp atarsan sorun yok ben öyle kullanıyorum.
Anladım. Bios modlamak için tavsiye edebileceğiniz bir site veya link bulunuyor mu?

Hiveos kullanırsanız 25 26 mhs ile ETH kazabilirsiniz, 580'in Ergodaki performansı nasıl bir bilgim yok, ama ETH'de durum böyle 4GB için.

Geri
Yukarı