RX 580 8 GB FurMark test sonucu değerler normal mi?

XFX RX 580 8 GB (1 sene önce filan almıştım)
vatan'dan aldım
Senin aldığın kartın sorunlu olmasını tüm kartların sorunlu olduğu anlamına gelmez. Yani buraya gelip kendi yaşadığın şey yüzünden tüm kartlarda sorun varmış gibi algı yaratma. Konu sahibinin bulduğu kart bu piyasada gayet ucuz. Eğer sıkıntısı yoksa alabilir.

Senin aldığın kartın sorunlu olmasını tüm kartların sorunlu olduğu anlamına gelmez. Yani buraya gelip kendi yaşadığın şey yüzünden tüm kartlarda sorun varmış gibi algı yaratma. Konu sahibinin bulduğu kart bu piyasada gayet ucuz. Eğer sıkıntısı yoksa alabilir.

Hadi kartları geçtim tamam ama driver'ında kesinlikle sorun var, şu "Radeon Boost" denilen tam zehir teknoloji yüzünden kartın başına gelmeyen kalmadı ya. GTA 5'de ilk de iyi gidiyordu, sonra o özellik kapalı olmasına rağmen oyunda açıktı ve FPS düşmesi oluyordu, en son Reset'e bastım ve ekran gg, hemen iade ettirdim

RX 580 8 GB'ı 4000 TL'ye veren ya piyasayı bilmiyordur ya da kart 8 GB değildir. Değerler ise normal.
HOCAM BUGUN SATTI ADAM ISTANBULDAN 3750 TL YE BULDUM AMA 4GB VERSIYONU KUTUYU ILK ACACK OLAN SIZSINIZ DIYOR TEST YAPABILIRSINIZ DEMIS BI ARKADASI GONDERIP BAKTIRICAM SENCE NORMAL DEGERLER KAC OLMALI KAC DK TESTTE TABI TUTULMALI HANGI ARALIKLARA VE TESTTE HANGI DEGERLERE BAKMALIYIM BENI BU KONUDA AYDINLATABILIR MISIN ? (SEN YETKILI BI ABIYE BENZIYORSUN 😂😂😂)

Geri
Yukarı