RX 580 "Aygıt başlatıldı (amdwddmg)" ne anlama geliyor?

ExarKun

Hectopat
Başlıkta belirttiğim gibi, ekran kartı olay görüntüleyicisindeki "aygıt başlatıldı (amdwddmg)" ne anlama geliyor? 43 hata kodlu kartta bu yazıyor. İroniktir, kart DxDiag'ta görünmüyor ama GPU-Z de görünüyor.

Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı1.PNG
Ekran Alıntısı2.PNG

Dostum maalesef başka bir şey diyemeyeceğim. Güvenli modda DDU ile sürücüleri kaldırmayı deneyebilirsin belki. Aynı sorunu yaşadım birkaç hafta önce ve her şeyi denedim inan ki. Senin probleminde aynı olmayabilir ancak garantiye göndermeden önce bir temiz kurulum yapayım ne kaybederim ki dedim ve kod 43 düzeldi.

Dostum maalesef başka bir şey diyemeyeceğim. Güvenli modda DDU ile sürücüleri kaldırmayı deneyebilirsin belki. Aynı sorunu yaşadım birkaç hafta önce ve her şeyi denedim inan ki. Senin probleminde aynı olmayabilir ancak garantiye göndermeden önce bir temiz kurulum yapayım ne kaybederim ki dedim ve kod 43 düzeldi.

Anladım teşekkür ederim alakan için ama sanırım bütün yazılımsal çözümleri denedim.

Rahatsız ediyorum kusura bakmayın lakin acaba hangi Windows sürümünü kurdunuz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı