Çözüldü RX 580 Binance pool istatistik düzensizliği

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hzrfn1071

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Technopat,
Dün sabah kripto para kazım işemlerine merak sarıp Phoenix miner ve Sapphire RX 580 8 GB ekran kartım ile kazım işlemlerine başladım.
Ethereum Speed: 28 MH/s Phoenix miner üzerinde görünmesine rağmen, ve ortalama 2$ bir günlük kazanç almam gerekirken 1.30$ civarında ödeme alıyorum. Tecrübeli arkadaşlar tecübelerini aktarırsa çok memnun olurum iyi forumlar. 😅
Ekleme: Windows üzerinden kazım yapıyorum.

177696965_10221605360856799_7762451756241346455_n.jpg

Çözüm
Binance Pool böyle maalesef. Kazım gücü düşük olduğundan doğru düzgün share bulunamıyor, 1 saatte elde edilen share miktarına göre şekilleniyor orası. Günlük ödeme sizin için cidden çok da önemli değil ise Ethermine'a geçmenizi öneririm. Ayrıca, şu aralar GWei çok düşük olduğundan dolayı kazançlar yarı yarıya düştü, birkaç gün önce günlük 4 dolar kazandıran kartım şu an 2.1 dolar kazandırıyor. Kazancınızın stabil olmasını bekleyemezsiniz.
Hocam değerli bilgileerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.
stratum+tcp:// komutundan sonra eu1.ethermine.org ve port adresini yazıp kazıma başlayacağım doğru mudur ? peki atıyorum 0.05 sınır var çekim için, bu çekimi payouts dediğimde mi cüzdan linki vererek hesabıma aktarıyorum ? Başka yapmam gereken ne var. Share konusunda haklısınız bazen saatlerce 4 -5 arası share paylaşımı oluyor bazen 28 mh gösteriyor ama share 0/0/0 uzun saatler boyunca.
Hocam öncelikle NBMiner v37.2 kullanın.tavsiyem memnun kalacaksınız.!

ethermine havuzu için

nbminer -a ethash -o stratum+tcp://eu1.ethermine.org:4444 -u cüzdan.rig.adi -log

binance havuzu için

nbminer -a ethash -o stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:3333 -u havuzhesapadı.rig.adi -log
Merhabalar Technopat,
Dün sabah kripto para kazım işemlerine merak sarıp Phoenix miner ve Sapphire RX 580 8 GB ekran kartım ile kazım işlemlerine başladım.
Ethereum Speed: 28 MH/s Phoenix miner üzerinde görünmesine rağmen, ve ortalama 2$ bir günlük kazanç almam gerekirken 1.30$ civarında ödeme alıyorum. Tecrübeli arkadaşlar tecübelerini aktarırsa çok memnun olurum iyi forumlar. 😅
Ekleme: Windows üzerinden kazım yapıyorum.

Eki Görüntüle 991600
pardon hocam sizin nvidia sanmıştım özür dilerim

Team Red Miner v0.8.2.1 siz bu miner kullanmalısınız amd için en stabil minerdır.

teamredminer.exe -a ethash -o stratum+tcp://eu1.ethermine.org:4444 -u cüzdan.rig -p x

binance için yaparsınız sanırım.ama nbminerıda deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam öncelikle NBMiner v37.2 kullanın.tavsiyem memnun kalacaksınız.!

ethermine havuzu için

nbminer -a ethash -o stratum+tcp://eu1.ethermine.org:4444 -u cüzdan.rig.adi -log

binance havuzu için

nbminer -a ethash -o stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:3333 -u havuzhesapadı.rig.adi -log

pardon hocam sizin nvidia sanmıştım özür dilerim

Team Red Miner v0.8.2.1 siz bu miner kullanmalısınız amd için en stabil minerdır.

teamredminer.exe -a ethash -o stratum+tcp://eu1.ethermine.org:4444 -u cüzdan.rig -p x

binance için yaparsınız sanırım.ama nbminerıda deneyebilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam

stratum+tcp ile kullanırken 5555 yazısını 4444 ile değiştirmelisiniz, aksi takdirde bağlanmıyor yedek havuz yok ise. Minimum çekim sınırı 0.05 ancak siz RX 580 ile 14 günde bir ödeme alırsınız. Ayrıca, ödeme otomatik oluyor, sizin yapmanız gereken bir şey yok.

Hocam binance üzerinden mining yaptığımda ödeme tutarı ortalama 0.005 oluyordu günlük 1.30 dolara felan denk geliyordu 2 gündür etherium pooldan işlem yapıyorum, bugün düzeni oturttuğum gün denebilir "0.00090 ETH Daily " aldım günün tamamlanmasına 87 saat varken. Neredeyse 2 kat fazla kazanç sağlıyor diyebilirim.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı