RX 580 BIOS güncelleme sonrası açılmıyor

werty123

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
ASUS RX 580 8 GB ekran kartı BIOS güncelleme yaptım formdan bakarak. Ekran açılmıyor yardımcı olabilir misiniz?
Kasa garantili olduğu için açamıyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işlemi yaparak zaten garantiyi deldiğinizi düzeltmek için yaptığınız her adımda da buna ek olacak bu yüzden uğraşmadan garantiye göndermenizi tavsiye ediyorum iyi bir tamircinin elinde 30 dakikalık bir işlemi var BIOS entegresini çıkarıp güncelleyip geri takacak bu kadar yedek BIOS devreye girmesi lazımdı ancak onda da problem çıkmış olmalı ki görüntüyü vermemiş.

Çok doğru. Böyle bir işlem yaparak garantinin içinde sonsuz giden bir delik açmışsınız.
Merhaba.
ASUS RX 580 8 GB ekran kartı BIOS güncelleme yaptım formdan bakarak. Ekran açılmıyor yardımcı olabilir misiniz?
Kasa garantili olduğu için açamıyorum. Teşekkürler.
Ben rx560 kullanıyorum Driver Booster kendi kendine güncelliyor. BIOS'a 1 kere bile dokunduğunu görmedim. bende dokunmuyorum. Sizde keşke dokunmayaydınız. Geçmiş olsun.

Çok doğru. Böyle bir işlem yaparak garantinin içinde sonsuz giden bir delik açmışsınız.

Ben RX560 kullanıyorum Driver Booster kendi kendine güncelliyor. BIOS'a 1 kere bile dokunduğunu görmedim. Bende dokunmuyorum. Sizde keşke dokunmayaydınız. Geçmiş olsun.

Konu iyi hortlamış ama sana tavsiye vereyim Driver Booster kullanma AMD sitesinden sen elle güncelle sorunla karşı karşıya kalabilirsin.

Konu iyi hortlamış ama sana tavsiye vereyim Driver Booster kullanma AMD sitesinden sen elle güncelle sorunla karşı karşıya kalabilirsin.

Her bilgisayarda kullanıyorum. Bu benim kararım. Hem zaten bir kere indiriyor bir daha indirmiyor. Güncelleme geldiğinde haber veriyor eğer önemli ise serbest bırakıyorum.

Her bilgisayarda kullanıyorum. Bu benim kararım. Hem zaten bir kere indiriyor bir daha indirmiyor. Güncelleme geldiğinde haber veriyor eğer önemli ise serbest bırakıyorum.
Ben sadece tavsiye verdim.Zaten senin kararın kimse karışamaz.Ayrıca bu forumda o programı yasaklama dahi konusu açıldı yani kimse önermiyor iyi forumlar dilerim.

Ben sadece tavsiye verdim. Zaten senin kararın kimse karışamaz. Ayrıca bu forumda o programı yasaklama dahi konusu açıldı yani kimse önermiyor iyi forumlar dilerim.

Nasıl yani? Gerçekten yasaklamak mı istiyorsunuz? Neyi var ki artık bilemiyorum. Hem pek fazla güncellemede gelmiyor kafadan sallasan 9 ayda bir onlarda gereksiz oluyor bilmem USB okuyucusu Driver'ı gibi...

Geri
Yukarı