RX 580 boşta iken 48 derece

astroaudd

Hectopat
Arkadaşlar değerler böyle boşta. Sadece BlueStacks programı açıkken sistem bu durumda normal midir bu değerler? Bana boşta 48 derece çok yüksek geldi.

Ekran Alıntısı.PNG

Ben de rx580 kullanıyorum. Aynı model mi bilmiyorum ancak mesela şuan internette takılırken 35 derece. Bazen benim de 48-50 civarına çıkıyor ve ne yaparsam yapayım düşmüyor. Bu durumlarda bilgisayarı kapatıp açmak sorunu çözüyor genelde. Ama yine de 48 olarak kalabilir çok büyük bir sorun değil 60 küsür olmadıkça bence.

Ben de rx580 kullanıyorum. Aynı model mi bilmiyorum ancak mesela şuan internette takılırken 35 derece. Bazen benim de 48-50 civarına çıkıyor ve ne yaparsam yapayım düşmüyor. Bu durumlarda bilgisayarı kapatıp açmak sorunu çözüyor genelde.
Driver ile ilgili sorun bu. Bu sorunla ilgili çok konu açılmıştı.

Driver ile ilgili sorun bu. Bu sorunla ilgili çok konu açılmıştı.
Doğrudur valla her güncelleme geldiğinde en son sürümü yüklüyorum ancak zaten uzun zamandır hiç olmadı olduğu zamanlarda bile 1 veya 2 kere maks olmuştur çok rahatsız edici bir durum değil yani.

Arkadaşlar değerler böyle boşta. Sadece BlueStacks programı açıkken sistem bu durumda normal midir bu değerler? Bana boşta 48 derece çok yüksek geldi.

Eki Görüntüle 750506
Bazı düşük ekran kartı kullanan kişilerin ekran kartı boştayken sıcaklığı 60 ,70 te geçiyor adamlar tınlamıyor bile. Sizin ki daha 50 derece olmadan konu açıyorsunuz . Ekran kartı 100 derece olmadığı sürece sıkıntı olmaz. 50-60-70 derece sıcaklık hiç bir şey değil.

RX 580 : 56° derece sıcaklığa kadar fanlar "0" RPM'de çalışır, yani fanlar dönmez.
Radeon ayarlarında fanları sürekli çalışmaya ayarlarsanız, boştaki sıcaklık miktarı önemli ölçüde azalacaktır.

Geri
Yukarı