RX 580 Düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

Yasar Safak

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba herkese, daha önce de sormuştum ama düzelmedi ben Sapphire Pulse OC RX 580 8 GB ekran kartını kullanıyorum ilk topladığım zamanlarda oyunlarda çok iyi FPS'ler gösteriyordu. Ancak 1 ay önce bir süre kadar biligisayara format atıldı ve ondan sonra oyunlarda ekran kartı (GPU) kullanmak yerine %100 bir güçle işlemci (CPU) Kullanmaya başladı ekran kartını hiç kullanmıyor her oyunda düşük FPS'ler gösteriyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Driverlar güncel mi?
Kaç FPS alırken kaç FPS almaya başladınız?

Tam sistem özelliklerinizi söyler misin

Ekran kartı driverı güncel mesela Minecraft'ta Full grafiklerle 250 300 FPS almam gerekirken 7 FPS alıyorum LoL'de 190 FPS almam gerekirken 25 FPS alıyorum
Sistem: Intel i5 6400 CPU, MSI H170 GAMING M3 anakart Sapphire Pulse OC RX 580 8 GB GPU 16 GB RAM ekrantı driverı dışında başka bir şeyin driverı var mı?

Ekran kartı driverı güncel mesela Minecraft'ta Full grafiklerle 250 300 FPS almam gerekirken 7 FPS alıyorum LoL'de 190 FPS almam gerekirken 25 FPS alıyorum.
Sistem: Intel i5 6400 CPU, MSI H170 GAMING M3 anakart Sapphire Pulse OC RX 580 8 GB GPU 16 GB RAM ekrantı driverı dışında başka bir şeyin driverı var mı?

FPS değerleri çok fazla düşmüş,@Bora Dere yardımcı olabilir.
Düşündüğüm gibi bir sorun değilmiş.

Geri
Yukarı