RX 580 ekran kartı ile kasa uyumu

Ama bu teknobiyotik hakkında hiç iyi şeyler demiyorlar fiyata göre çok guzrl ama site kotu olabilirmi

Siteden geçen ay Dark Freezer x126 Kule Tipi işlemci soğutucu aldım ve belirtilen tarihte elime ulaşdı, sorun yaşamadım.Ucuza getirme sebebleri toplu mal İthal ediyolar, internette fabrika videosu var hatta onların araştıra bilirsin depolarını.Birde kullandığı markalar kalitesiz değil ama kaliteli de değil ondan fiyatlar böyle, GamePower markası çin malı diye ön yargı var ama bu firmayı kötü yapmaz.

Mevcut kasa ve PSU ve de opsiyonlar kötü. Gamepower marka hadi kasa neyse de PSU'da asla tercih edilmemeli. SSD konusunda da James Donkey iyi değil.
Evet fiyat olarak ucuz fakat bileşen kalitesi olarak kötü bir kasa, tavsiye etmiyorum. Onun yerine:

İşlemci: R5 1600 (600 TL)
Anakart: B450M S2H (400 TL)
RAM: 8GB 3000Mhz (250 TL)
Kasa&PSU: FSP CMT110A 500W (500 TL)
SSD: Kingston A400 240GB (200 TL)
Ekran kartı: Asus ROG RX570 (950TL)

TOPLAM: 2900 TL.
Alabileceğin en iyi ve kaliteli sistemi yazdım, inatla çöp ürünlere yönelmeye devam etmeyi bırak bence. 3. yazışım bu.

Bu sistemi tercih edin. A320 anakart ve 400W PSU düşük.
Hocam çok tuttum özür dilerim ama kafayı yedim uyguna güzel bir PC almak istiyorum ince hesapta superior bronzede SSD yi jamesdan apacer yaptım anakart dragon takılı ekran kartı 580 yaptım kotu dediğiniz herşeyi iyi yaptım tek kasa ile PSU kaldı ondada 130 TL farkla olanı taksam sorun olurmu ? Bı incelersneiz siz kasayı degistirdigim özelliklerle bana yorum yaparsanız sevinirim binada hayır derseniz sizin dediginizi alacağım en bastaki

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı