RX 580 Fortnite ani FPS düşüşü

vacshot34

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Fortnite'ta 144 FPS sabit alıyorum ancak hiç hareket etmesem bile bir anda 60-70 FPS'lere düşüyor ve drop giriyor. İşlemcim i5 8400, ekran kartım RX 580 8 GB, RAM 2X8 (ancak birisi CL 15, diğeri CL16), anakartım ASUS B360M-d.
Sıkıntı nerede olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Fortnite sezon 10 ile optimizasyon konusunda baya kötü bende'de oluyor FPS drop
2. Tab'a basınca bendede oluyor CS de önemli olan oyun içi drop oluyormu? Sonuçta tab açık bir şekilde oyunu oynamıyorsunuz.

1. Fortnite sezon 10 ile optimizasyon konusunda baya kötü bende'de oluyor FPS drop
2. Tab'a basınca bendede oluyor CS de önemli olan oyun içi drop oluyormu? Sonuçta tab açık bir şekilde oyunu oynamıyorsunuz.
Fortnite da eskiden beri girdiğimde drop oluyordu. Cs de ise tab a basınca anlık drop oluyor. Oyun içinde ise FPS 290 dan 210 a düşünce drop giriyor.

Donanım Arşivi kanalında gördüm sağdaki kısımda (Ryzen sistemde) aynı benimki gibi 2133Mhz ve 2400Mhz yazıyor.
1565182614484.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı