RX 580 Gaming X garantisiz 6400 lira eder mi?

Çok isteklilik = Stok yok = Yatırım

Önceden alıp ya mining yapacaklar ya da yatırım. 3500'e alıp 6400 'e satanlar gibi :) Benim düşüncem

Arkadaşlar merhaba, RX 580 Gaming X garantisiz modeli 6400'e öyle koydum 5900 lira teklif ettiler normal mi? Yani saçmalık ben öyle adam koy dedi diye koydum neden bu kadar istekliler bu kartlarda?

İş yok kardeşim millet işsiz para kazanmak için her yolu deniyorlar.

Anlamadığım olay 1660S 580'den daha az güç tüketip aynı MHS değerlerini verebiliyor. Üstelik daha güçlü bir GPU'ya sahip yani satarken de daha fazla kar ettiriyor. İnsanları anlamak güç.

Anlamadığım olay 1660S 580'den daha az güç tüketip aynı MHS değerlerini verebiliyor. Üstelik daha güçlü bir GPU'ya sahip yani satarken de daha fazla kar ettiriyor. İnsanları anlamak güç.
8-10 ay sonra 700-800 TL'den geri satmak zorunda kalacaklar. Yaşandı, tekrar yaşanacak. Olaydan anlayan adam bunları alır mı, git 3070 al 2-3 tane RX 580 alacağına.

8-10 ay sonra 700-800 TL'den geri satmak zorunda kalacaklar. Yaşandı, tekrar yaşanacak. Olaydan anlayan adam bunları alır mı, git 3070 al 2-3 tane RX 580 alacağına.
Bu sefer bu kadar kolay bitmez bu iş. İşin içinde büyük şirketler var, piyasa hacmi giderek artıyor yani miningcilere olan ihtiyaç da artıyor.

Bu sefer bu kadar kolay bitmez bu iş. İşin içinde büyük şirketler var, piyasa hacmi giderek artıyor yani miningcilere olan ihtiyaç da artıyor.
Düşüş zorunlu, ekonomide hiçbir piyasa yüksek kazanç ile uzun süre varlığını sürdüremez. Madencilik mutlaka azalacak, en son bu olduğunda ne kartlar ne fiyatlara satıldı.
1615290527466.png

Geri
Yukarı