RX 580 için işlemci ve anakart önerisi

mercovalo

Decapat
Daha fazla  
RX 580 için işlemci ve o işlemciye uygun anakart önerisi. Bütçe belirtemem çünkü fiyatlar Türkiye'yle aynı değil burada. RX 580 için en uygun düşündüğünüz işlemci olsun ve Ryzen tercih ederim ama Intel de olur. Anakart için ise M.2 yeri, 4 RAM yeri olursa iyi olur.

Bütçe 2000 civarına çıkarsa:
önerimdir.

Önerimdir.

Teşekkürler. Alabiliyorum elimdeki bütçeyle 10400F zaten Gürcistan da

Size de teşekkürler...

Hocam bütçe verseydiniz i3 üsttekini atardım ama artık günde 50 60 tane aynı konudan gelip bütçe verilmemesi baydı insanları.

i5 7400 var şu an elimde ve oyunlarda düşük FPS aldığımı hissediyorum, forumda darboğaz dediler. Sizce i3 10'cu nesil bu sorunu ortadan kaldırabilir mi?

önerimdir.
En mantıklı seçenek bence, ben de param olduğunda bunları almayı planlıyorum.

i5 7400 var şu an elimde ve oyunlarda düşük FPS aldığımı hissediyorum, forumda darboğaz dediler. Sizce i3 10'cu nesil bu sorunu ortadan kaldırabilir mi?

O işlemci RX 580'le çok fazla darboğaz yapmaz, düşük FPS aldığınızı da sanmıyorum eğer parçalarda bir sıkıntı yoksa. BF1 gibi bir oyunda bile neredeyse tam olarak besliyor baktığım videolara göre.

Darboğaz yapacağını sanmıyorum. RAM kaç GB? Ondan dolayı ben de drop ve düşük FPS alıyorum da.
Darboğaz yapacağını sanmıyorum.
Çünkü işlemci 1070'i besliyor sanırsam.

Geri
Yukarı