RX 580 ısınıyor

sinan yaman

Hectopat
Dün PowerColor AMD RX 580 8 GB ekran kartımın sürücü güncellemesini yaptım. Zaten sabit 84 derecede oynadığım WoT oyununda 90 dereceyi geçti ve bilgisayar kapandı. Birkaç şey denedim düzelmeyince bir önceki sürücüye döndüm ve düzeldi. Daha 2-3 ay önce termal macunu falan yeniletmiştim. Bu sürücüden mi kaynaklı acaba? Tesadüfler zinciri mi?

2 sene olmuştur. Mining çıkması.

O zaman çok normal, termal ped ve macun bakımını yapıyor musunuz? Kasanızda hava akışı var mı?
Bir kaç ay önce yaptırdım. Eski sürücüye dönünce stres testide yaptım.En fazla 89!a çıktı kapanmadı. Eski sürücüye dönmeden 92-93 ü geçip kapanıyordu. Çok ilginç.
Mining ise çöptür, parana yazık etmişsin.
900 e aldım 2 senedir kullanıyorum 7/24 oyun oynuyorum. Parasını çoktan çıkardı.

Birkaç ay önce yaptırdım. Eski sürücüye dönünce stres testide yaptım. En fazla 89! A çıktı kapanmadı. Eski sürücüye dönmeden 92-93'ü geçip kapanıyordu. Çok ilginç.

900'e aldım 2 senedir kullanıyorum 7/24 oyun oynuyorum. Parasını çoktan çıkardı.

Elinden çıkarmaya çalışırsan alıcı olacağına eminim, kartınızın ederi şu an fazla, ısınma sorunu olsa da minigciler tekrardan değerlendirecektir. Ve sizin de elinizde güzel para kalacaktır.

Gerçi RX580'lerde zaten bir ısınma problemi var, üzerine bir de mining olunca.
Bence artık ikinci el alıcıları miting görünce almamalı çünkü zaten bir miningci eger ekran kartı satıyorsa demek ki o ekran kartını sömürüp bitirmistir.

Birkaç ay önce yaptırdım. Eski sürücüye dönünce stres testide yaptım. En fazla 89! A çıktı kapanmadı. Eski sürücüye dönmeden 92-93'ü geçip kapanıyordu. Çok ilginç.

900'e aldım 2 senedir kullanıyorum 7/24 oyun oynuyorum. Parasını çoktan çıkardı.

En az 4000TL ederi var, parasını çıkardıysa satın gitsin ortalık düzelirse daha iyi kart alırsınız.

Geri
Yukarı