RX 580 LoL'de 300 MHz kullanımı

abdrhmngnn

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar.
League of Legends'da 300'lü MHz değerinde takılıyor ekran kartım ve dolayısıyla 180'li FPS'leri görmem gerekirken 18'li FPS'leri görüyorum.
LoL dışında hiçbir oyunda böyle bir problemim yok.
Daha detaylı anlatacak olursam; LoL'e girip herhangi bir karşılaşmaya giriyorum, FPS'nin düşük olduğunu görünce oyunun oturumunu kapatıp tekrar katılıyorum ve FPS düzeliyor. Bazen 2 defa kapatıp gelmem gerekiyor.
Memory leak dedikleri olay olduğunu düşünüyorum fakat hiçbir bilgim yok.
Yardımlarınızı bekliyorum...

Sistemim:
RX 580.
Ryzen 3 3100.
8 GB 3000MHz Kingston.
B450M Gigabyte.
High Power PSU.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar.
League of Legends'da 300'lü MHz değerinde takılıyor ekran kartım ve dolayısıyla 180'li FPS'leri görmem gerekirken 18'li FPS'leri görüyorum.
LoL dışında hiçbir oyunda böyle bir problemim yok.
Daha detaylı anlatacak olursam; LoL'e girip herhangi bir karşılaşmaya giriyorum, FPS'nin düşük olduğunu görünce oyunun oturumunu kapatıp tekrar katılıyorum ve FPS düzeliyor. Bazen 2 defa kapatıp gelmem gerekiyor.
Memory leak dedikleri olay olduğunu düşünüyorum fakat hiçbir bilgim yok.
Yardımlarınızı bekliyorum...

Sistemim:
RX 580.
Ryzen 3 3100.
8 GB 3000MHz Kingston.
B450M Gigabyte.
High Power PSU.
Hocam bu sorunla karşılaşan bir arkadaş daha vardı. Ona da yardımcı olamadık. LOL de olan genel bir sorun bu son güncellemeden sonra bozuldu oyun =(

Hadi ya. Oyunu silip tekrar yükledim değişen bir şey de olmadı. Sistemimle alakalı mı acaba
Öyle hocam maalesef. O arkadaşın sistemi de sizinki gibi hatta biraz daha güçlüydü ama O 100-110 FPS alıyordu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama buna da gene bir bak derim denemekte fayda var =)

Öyle hocam maalesef. O arkadaşın sistemi de sizinki gibi hatta biraz daha güçlüydü ama O 100-110 FPS alıyordu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama buna da gene bir bak derim denemekte fayda var =)
Teşekkür ettim.

Geri
Yukarı