RX 580 Nitro 8 GB 2700TL satmak

Siz yanılmıyorsam arkadaşımızı yanlış anlamışsınız, galiba şunu demek istedi :
-2700 liraya RX580 8GB Nitro ekran kartımı satıp RX580 4GB alacağım
Piyasa fiyatlarını bilmiyorum ve bulamadım çoğu sitedeki stoklar bitmiş güncel değiller fakat üstüne gidip bu kadar linç etmeniz üzücü olmuş
Aga 1200 liralık alacağı monitörden zaten 4gb lık kartla verim alamayacak ki. Elindeki kart gayet güzel, gidip bunu monitör için satmasının bir anlamı yok.

tanrım kötü kullarıınıı sen affetsen ben affeeetmemmm
Kanka 2700'e sat. Gelir seni tebrik ederim. 2700 çok para hocam. Adam sıfır RX 5500 XT almak varken neden 2.el RX580 alsın.

Aga 1200 liralık alacağı monitörden zaten 4gb lık kartla verim alamayacak ki. Elindeki kart gayet güzel, gidip bunu monitör için satmasının bir anlamı yok.
Dostum ben orada konu sahibinin yaptığının doğruluğu yada yanlışlığı hakkında bir görüşte bulunmadım, fakat söylediğin mantıklı destekliyorum.

Dostum ben orada konu sahibinin yaptığının doğruluğu yada yanlışlığı hakkında bir görüşte bulunmadım, fakat söylediğin mantıklı destekliyorum.
Mantıklı değil diyorum işte. Yeni monitöre hem daha iyi ekran kartından olup hem kullanamayacak olmasının bir manası yok. Kartın mning olarak değeri olsa bile kendisine kar sağlamıyor. Bu tür para kazanma yöntemi yerine 1 ay part time poşet taşısa çıkarır o parayı.

Hocam o zaman bu fiyata bunu alanlara keriz demezdin daha ucuza satanlara derdin. Çünkü 480'le birlikte 8 GB olan kartlar bu fiyata çok kolay bulunmuyor bunun elbette bir sebebi var

Hocam o zaman bu fiyata bunu alanlara keriz demezdin daha ucuza satanlara derdin. Çünkü 480'le birlikte 8 GB olan bu fiyata çok kolay bulunmuyor bunun elbette bir sebebi var
Kanka farm için mining kuruyorum 100 k para harcamışım elin kıçı kırık 2. el kartına 2700 lira vereceğime sıfırını 3000 liraya alırım. Ha birde 3 4 kartla koşeyi dönücem diyen elemanlar var gerçi, şu vatandan mediamarktan kucak kucak ekran kartıyla çıkanlar. Olur olur hepsi olur.

Geri
Yukarı