RX 580 no signal hatası

Kıraç KAYA

Centipat
Merhaba 1 haftadır ara ara olan sıkıntımı sizle paylaşıyorum no signal. 1hafta önce başladı problem oyunlarda çoğuna olduğu gibi kasa çalışıyor ama ekran no signal oluyordu bu gün kalktığımda bilgisayarı açmak istediğimde ekrana görüntü hiç gelmiyor. Kablo değiştim DP'den HDMI geçtim olmadı. BIOS pilini çıkartıp taktım, RAM'in yerini değiştirdim olmadı şu an ekrana hiç görüntü gelmiyor yardımlarınızı bekliyorum. Sistemim;
Sapphire RX580.
R5 2600.
3000MHz RAM.
B450M GAMING anakart.
PSU 500W Gamepower.

Merhaba 1 haftadır ara ara olan sıkıntımı sizle paylaşıyorum no signal. 1hafta önce başladı problem oyunlarda çoğuna olduğu gibi kasa çalışıyor ama ekran no signal oluyordu bu gün kalktığımda bilgisayarı açmak istediğimde ekrana görüntü hiç gelmiyor. Kablo değiştim DP'den HDMI geçtim olmadı. BIOS pilini çıkartıp taktım, RAM'in yerini değiştirdim olmadı şu an ekrana hiç görüntü gelmiyor yardımlarınızı bekliyorum. Sistemim;
Sapphire RX580.
R5 2600.
3000MHz RAM.
B450M GAMING anakart.
PSU 500W Gamepower.
Bende aynı sorunu yaşıyorum knk bende de saphhiree 5500 xt 8 gb var
Bende aynı sorunu yaşıyorum knk bende de saphhiree 5500 xt 8 gb var
Cozebilirsen yazae misin buraya

WattMan hatası yaşıyorsunuz forumda bu konu altında yazılan çözümleri deneyebilirsiniz ben BIOS XMP profilden RAM'leri 3200'e çekip çözmüştüm RAM'leri Max verdikleri freakansa çıkar diğer yöntemler hızlı başlatmayı kapat driver yükle sil vs. Çok yol deneyenler var ben sıkıntıyı bu şekilde çözmüştüm RAM frekanslarını kontrol et Windows Update de sıkıntı çıkarabiliyor ben spectreye geçtim kafam rahat ha ara ara alıyor muyum bu hatayı nadiren olsa da evet tam optimizasyon edemedi AMD driver olarak WHQL olanı kullanın gerekirse ekran kartı driver güncellemesini eski sürüme getirin şu an benim bir sıkıntım yok sadece nadir Epic'ten oyun oynadığımda bu hata geliyor yine birlikte yaşamayı öğrendim artık WattMan uzmanı oldum kendi PC'imde 😂

Geri
Yukarı