RX 580 PUBG performansı nasıldır?

Hasan Aslivar

Hectopat
Sistem Ryzen 5 3500X, 16 GB RAM 2666 MHz ve RX 580 8 GB. Kaç FPS alırım Ultra ayarlarda 1080p'de? Henüz monitör gelmedi, 3 gün içinde gelecek Allah izin verirse. İnternette de video bulamadım. Güncel sistemi benimki ile aynı ya da benzer olan arkadaşlar kenar yumuşatma yüksek, doku orta, gerisi en düşükte kaç FPS verir söyleyebilir mi ya da Ultra'da ya da bir siteden öğrenme şansım var mı?

Ultra'da 60 FPS oynatır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim dediğim ayarlarda peki ve Ultra'da tam 60 mı yoksa en az 60 mı ben Ultra oynamayacağım dediğim ayarlarda.

Benim dediğim ayarlarda peki ve Ultra'da tam 60 mı yoksa en az 60 mı ben Ultra oynamayacağım dediğim ayarlarda.

Arka plandaki uygulamalar, harita vs. çok fazla etken var, ama genelde 60 FPS oynarsınız.

Bu arada RAM'leri en az 3000MHz alın:

Sistem Ryzen 5 3500X, 16 GB RAM 2666 MHz ve RX 580 8 GB. Kaç FPS alırım Ultra ayarlarda 1080P'de? Henüz monitör gelmedi, 3 gün içinde gelecek Allah izin verirse. İnternette de video bulamadım. Güncel sistemi benimki ile aynı ya da benzer olan arkadaşlar kenar yumuşatma yüksek, doku orta, gerisi en düşükte kaç FPS verir söyleyebilir mi ya da Ultra'da ya da bir siteden öğrenme şansım var mı?

Monitör kaç Hz?

Monitor kaç Hz?
75 Hz.
Arka plandaki uygulamalar, harita vs. çok fazla etken var, ama genelde 60 FPS oynarsınız.

Bu arada RAM'leri en az 3000MHz alın:

RAM alındı frekansları tam bilmiyorum BIOS'ta 2666 olarak görünüyor RAM'leri çıkarmadan kaç MHz desteklediğini öğrenme şansım var mı bir program aracılığı ile ve dediğim ayarlarda ki FPS değerlerini söyleseniz.

FPS değeri istediği kadar yüksek olsun 75 Hz ise 75FPS'den fazla görünmez insan gözüne, değer yüksek olabilir.
Biliyorum.
Ben R53600 ve RX 5500 XT 4 GB'la Ultra 90 falan aliyordum. Sende 70 80 alirsin. Zaten 2017'den beri oynarim. Ultra'da oynanacak bir oyun degil kendisi :)
Biliyorum dostum sadece sordum ben kenar yumuşatma yüksek doku orta gerisi çok düşük tercih ediyorum 1080p .

Yeni konular

Geri
Yukarı