Çözüldü RX 580 R5 3500X sistemde Valorant FPS düşüşü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mustfm7

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sistemim iyi RX 580 8 GB, R5 3500X, Crucial 480GB SSD, Rampage 650W güç kaynağı, eskiden bir sorun olmuştu anlamadım Valorant oynarken normalde düşük ayarlarda 250 300 FPS alıyorum aynı sorun bugünde oldu 60 70 80 FPS'lere kadar düştü ve ekrana fena drop girdi. Önceki olan sorunda bilgisayardaki tüm driverları sildim ve tekrar yükledim(DDU programı)sorun ortadan kalktı ve bugünde aynı şeyi yaptım fakat işe yaramadı. Diğer oyunları da denedim(Rise of the Tomb Raider, CS:GO vb)onlardada kasıyor driverların hepsi güncel yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    3,1 MB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 39
Çözüm
@mustfm7 anti-virüs kullanmıyorum uzun süredir o yüzden bizzat öneremem ama forumda Kaspersky ve MalwareBytes sık önerilir. Tabii Windows'un etkin ve güncel ise Defender ile de tarama yapabilirsin. Diğer yandan Windows'u etkin ve güncel kullanmak çeşitli zararlılara karşı da koruma sağlar eğer yapmadıysan.
@mustfm7 anti-virüs kullanmıyorum uzun süredir o yüzden bizzat öneremem ama forumda Kaspersky ve MalwareBytes sık önerilir. Tabii Windows'un etkin ve güncel ise Defender ile de tarama yapabilirsin. Diğer yandan Windows'u etkin ve güncel kullanmak çeşitli zararlılara karşı da koruma sağlar eğer yapmadıysan.

Çözüm
@mustfm7 Anti-Virüs kullanmıyorum uzun süredir o yüzden bizzat öneremem ama forumda Kaspersky ve Malwarebytes sık önerilir. Tabii Windows'un etkin ve güncel ise Defender ile de tarama yapabilirsin. Diğer yandan Windows'u etkin ve güncel kullanmak çeşitli zararlılara karşı da koruma sağlar eğer yapmadıysan.

Sağ olasın dostum düzeldi. Biraz geç cevap verdim kusura bakma. Kaspersky kullandım.

MBAM ve Kaspersky ile tarama yapıp çıkan sonuçları buraya atabilir misin? Çıkmazsa yazarsın buraya.

Geri
Yukarı