Alıcı RX 580 - RX 480 - RX 570 - GTX 1060 - GTX 980

Mr. Kerem

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bu karantina döneminde kart arayışına girdim. İstanbul Sultangazi’den kartı elden alabilirim ya da sahibinden GET üzerinden veya da Gittigidiyor sitesi üzerinden alabilirim. Havale yerine kapıda ödeme gibi bir seçenek benim adıma uygun olacaktır. Daha yeni, havale ile yapılan alışveriş de dilim yandı. Kartta RGB ya da LED olması da benim için diğer kriter. GTX 1060’ da 3 GB modeli istemiyorum. Tekliflerinizi değerlendirmek için bekliyorum.

[email protected] iletişim için.

Son düzenleme:
Dostum konu ile alakasız olacak ama havale ile nasıl bir sıkıntı yaşadınız.

Önce havale sonra kargo şeklinde yapılıyor genelde bu tip alışverişler. Bu karantina döneminde dışarı çıkmak istemediğimden ikinci el RX 580 4G buldum ve kargo yoluyla, kapıda ödeme de yapmadığı için havale yapılmasını istedi. Bende tamam dedim fakat ürünü o gün kargoya vereceğini söylese de vermedi. Telefonlarıma da bakmadı. İlk etapta tanıdık bir polisle bu durumu paylaşsam da paramı kendi rızamla verdiğim için tekrar alma olanağım zayıftı. Ya da 5-6 aylık mahkeme süreci olacaktı. Çok etik durmasa da polis arkadaşım dükkanına girerek hararetli tartışma sonucunda paramı aldı :) 4-5 gün içerisinde almış oldum tekrar paramı. Ancak dolandırıcı çok maalesef ve herkes benim kadar şanslı olamayabiliyor.

Önce havale sonra kargo şeklinde yapılıyor genelde bu tip alışverişler. Bu karantina döneminde dışarı çıkmak istemediğimden ikinci el RX 580 4G buldum ve kargo yoluyla, kapıda ödeme de yapmadığı için havale yapılmasını istedi. Bende tamam dedim fakat ürünü o gün kargoya vereceğini söylese de vermedi. Telefonlarıma da bakmadı. İlk etapta tanıdık bir polisle bu durumu paylaşsam da paramı kendi rızamla verdiğim için tekrar alma olanağım zayıftı. Ya da 5-6 aylık mahkeme süreci olacaktı. Çok etik durmasa da polis arkadaşım dükkanına girerek hararetli tartışma sonucunda paramı aldı :) 4-5 gün içerisinde almış oldum tekrar paramı. Ancak dolandırıcı çok maalesef ve herkes benim kadar şanslı olamayabiliyor.

Çok teşekkür ederim bilgi için bende başka bir ürün satmaktayim elden almayayım dedim parayı alıcıya EFT yap dedim de insallah başım ağrımaz.

Forum dışından 800 TL’ ye kutulu MSI Gaming X RX 480 8 GB alınmıştır. Konu kilitlenebilir.

Geri
Yukarı