RX 580 Ryzen 3 3100X sistemde FPS düşüşü

Lufiann

Picopat
Daha fazla  
RX580 8 GB ekran kartı Ryzen 3 3100X işlemci 8+8 RAM B450M S2H sistemim var ve yaklaşık 2 hafta 3 hafta önce aynı sorunu yaşamıştım bir anda düzelmişti fakat 1 2 saat önce tekrardan başladı ve çözümünü hiçbir yerde bulamadım driverı güncelledim olmadı farklı driver yükledim olmadı eski sürüm driver yükledim olmadı çözümünü bilen varsa söyleyebilir mi? Gerçekten nefret ettim bu sorundan artık.

Dostum selam. Sorunu bende yaşadım ve bütün çözümleri deneyerek hallettim. İşte aşağıda yaptığım adımlar:
Önce DDU ile temiz bir driver kurulumu yapın. İnternete DDU nasıl kullanılır yazın, illaki çıkar. Sonra AMD menüsünden ekran kartı profilini performansa alın. Genelde kapalı olduğundan fanları da şöyle açın: Performans> Ayarlanıyor > Özele tıklayın > Fan Ayarı > Sıfır RPM Kapalı > Gelişmiş Kontrol kapalı > Min akustik sınırınıda Full'e. Sonra işlemcinin bütün çekirdeklerini aç YouTube'a yaz çıkar zaten. Sonra bu videodakileri yap =

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı ekran kartım var ve bende yaşadım. Garanti çözüm burada lütfen aynı problemi yaşayan aynı ekran kartı sahiplerine yardımcı olalım. Bu çok büyük ve berbat bir sorun insanlar bunun yüzünden bilgisayarlarını satıyorlar ya da satmadan yenisini almak zorunda kalıyorlar. Umarım yardımcı olur ☺️🤗 eski performansa dönebilirsiniz böylece. Ayrıca Defender Control yükleyip Windows Defender'i kapatın. Daha güvenli bir sanal ortam için Malwarebytes yükleyin. Aynı zamanda executable anti malware in RAM ve CPU kullanımını engellemiş olursun. İşte burada en iyi anlatan AMD ekran kartı için DDU videosu var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CTRL+Shift+Windows+b tuş kombinasyonunuda 30 dakikada bir 1 hafta boyunca uygulayın. Ekran kartınız kendini resetler ve rahatlar. Doktor gibi hissettim 😆. Umarım çözümü bulmuşsunuzdur.

Geri
Yukarı