RX 580 sistem arada bir kapanıyor

Aporeyz

Hectopat
RAM
XPG Gammix D30 8GB 3200 MHz DDR4 CL16 Ram AX4U32008G16A-SR30 2X
SSD veya HDD modeli
James Donkey 120 gb 510-440 7200rpm 1tb hdd
Ekran kartı
MSI RX580 Gaming X 8gb
Anakart
GIGABYTE B450 GAMING X AMD B450 Socket AM4
İşlemci
Ryzen 5 3600x
Hala o kadar eskidiğini düşünmüyorum bilgisayarımın ama Windows 11 kullanmaya başladığımdan beri birkaç oyunda bilgisayarım kapanıyor ve güç düğmesinden kapatıp açmadığım sürece açılmıyor, bazı arkadaşlarım işlemcine çok yüklendiği için diyor fakat işlemcimin de dandik bir şey olduğunu sanmıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala o kadar eskidiğini düşünmüyorum bilgisayarımın ama Windows 11 kullanmaya başladığımdan beri birkaç oyunda bilgisayarım kapanıyor ve güç düğmesinden kapatıp açmadığım sürece açılmıyor, bazı arkadaşlarım işlemcine çok yüklendiği için diyor fakat işlemcimin de dandik bir şey olduğunu sanmıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Oynağınız oyunlarda atıyorum 100FPS alıyorsanız 75FPS'ye limitleyerek deneyin birde. Voltaj kaynaklı bir sorun yaşanıyor olabilir.

Oynağınız oyunlarda atıyorum 100FPS alıyorsanız 75FPS'ye limitleyerek deneyin bir de. Voltaj kaynaklı bir sorun yaşanıyor olabir.

Denedim fakat bir sonuca varamadım. Zaten bilgisayarım güzel FPS'ler veriyor ama ben 75FPS'ye sabitliyorum zaten monitörümden dolayı.

Oynağınız oyunlarda atıyorum 100FPS alıyorsanız 75FPS'ye limitleyerek deneyin birde. Voltaj kaynaklı bir sorun yaşanıyor olabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı