RX 580 sistem Call of Duty Cold War kaldırır mı?

AhmetEfee

Hectopat
Call of Duty Cold War indirimdeyken almak istiyorum ama aldığıma da pişman olmak istemiyorum. Ekran kartı RX 580 8 GB, işlemci AMD Ryzen 5 2600 ve 8 GB 3200 MHz RAM var. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üç aşağı beş yukarı fikir verir bu video o halde. Fakat videoda dual channel 2x8 ram var, ondan dolayı bi yüzdde 10 15 aşağı performans bekleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üç aşağı beş yukarı fikir verir bu video o halde. Fakat videoda dual channel 2x8 ram var, ondan dolayı bi yüzdde 10 15 aşağı performans bekleyebilirsin.
Video çekerken FPS bir miktar düşer diye düşünüyorum. O yüzden çok bir şey kaybetmem gibi geliyor. Teşekkürler

Video çekerken FPS bir miktar düşer diye düşünüyorum. O yüzden çok bir şey kaybetmem gibi geliyor. Teşekkürler

Bu tarz videoları çeken kanallar genelde harici bir capture Card kullanarak çekerler ondan ötürü videonun kaydı performansı etkilemez. Kesin diyemem ama kanalın içeriğine bakınca muhtemelen öyledir.

Yeni konular

Geri
Yukarı