RX 580 Sistem oyunlarda kasıyor

RX 580'in laptopta ne işi var hocam? Ryzen 5 3600'ün laptopta ne işi var? Az mantıklı yorum yapın lütfen.
Ben laptop'tayım RX560 var o yüzden isimlerine göre hangi şekilde olduğunu tam bilmiyorum ama laptopsa kendi sitesinden AMD software driver'ı kurun. Kasa ise AMD'nin sitesinden kurun.

Bencede ama şaka değil oyunları tam ekranda FPS tek sayılara düşüyor.

Uzun zamandır bunla uğraşıyorum olmuyor önceki konularıma bakabilirsin.

Güncel ama software ayarlarını bilmiyorum.

Hocam YouTube'a AMD software performans ayaları yazar mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu önceden izlemiştim fakat kaçırdığım bir şey var mı diye bir daha izledim fakat ayarlar aynı değişiklik olmadı sorun hala devam ediyor maalesef.

1622703833398.png

Burayı ilk defa kullanıyorum o yüzden pek anlamadım ne yapmalıyım? (Bu arada SS alırken de kasıyor.)
Merhabalar yeniden. V-sync'i kapatıp fps'i monitörün HZ'ine sabitleyince sorun ortadan kalktı ama yeniden değiştirince yine aynı sorun oldu. Belki aynı sorunu yaşayan vardır ben böyle çözdüm bilgilendirmek istedim iyi günler.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1053587

Burayı ilk defa kullanıyorum o yüzden pek anlamadım ne yapmalıyım? (Bu arada SS alırken de kasıyor.)
Merhabalar yeniden. V-sync'i kapatıp fps'i monitörün HZ'ine sabitleyince sorun ortadan kalktı ama yeniden değiştirince yine aynı sorun oldu. Belki aynı sorunu yaşayan vardır ben böyle çözdüm bilgilendirmek istedim iyi günler.
İşlemci sayısının olduğu bölümü tikleyip oraya işlemcinizin çekirdeğini girin ve 'Tamam'a basın. PC'yi yeniden başlattıktan sonra tamamdır.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı