RX 580 sistemde ekran siyah oluyor ve sinyal yok yazısı beliriyor

ahmettyldrm

Femtopat
Arkadaşlar, ben oyun oynarken ya da internette video izlerken bir anda monitörüm siyah ekran oluyor ve sonra da monitörde sinyal yok yazısı çıkıyor. Ekran kartım daha 1 ay oldu alalı, RX 580.

RX 570 kartımda GPU arızasından kaynaklı almıştım bu hatayı hocam.

WattMan hatasına benziyor. AMD son sürücüsünü mü kullanıyorsunuz?
Bildiğim kadarı ile son güncelleme ile siyah ekran sorunu düzeltilmişti.

Evet son sürüm kullanıyorum
Hangi kabloyla bağladın?
1)Kablonun tam takılı olup olmadığını kontrol et.
2)Kablonda da bir sıkıntı olabilir kablonu değiştirip dene.

HDMI ile bağladım. Ekran kartının kablolarını mı?

Başlata olay görüntüleyici yaz windows günlüklerinden sisteme tıkla Kernel Power hatası var mı bi bak

Kernelle ilgili hiç hata yok hocam sadece uyarılar var o da hep aynı uyarı :
The application \Device\HarddiskVolume2\Windows\SystemApps\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\MicrosoftEdge.exe with process id 11784 stopped the removal or ejection for the device ACPI\PNP0A08\0.
arkadaşlar sorun ne olabilir, sinyal gittiğinde başka hdmi ile denedim başka monitöre bağladım ama düzelmedi. Ekranda sinyal yok yazıyori klavye ışıkları ve mouse ışıkları sönüyor olay sırasında.

Son düzenleme:
Kernelle ilgili hiç hata yok hocam sadece uyarılar var o da hep aynı uyarı :
The application \Device\HarddiskVolume2\Windows\SystemApps\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\MicrosoftEdge.exe with process id 11784 stopped the removal or ejection for the device ACPI\PNP0A08\0.
arkadaşlar sorun ne olabilir, sinyal gittiğinde başka hdmi ile denedim başka monitöre bağladım ama düzelmedi. Ekranda sinyal yok yazıyori klavye ışıkları ve mouse ışıkları sönüyor olay sırasında.
Hocam çözebildiniz mi acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı