RX 580 sürücüsü düzgün kurulamıyor

burakskyy

Centipat
Daha fazla  
ASUS RX 580 8 GB ekran kartım var ve sürücü kurulamadı hatası alıyorum ama PC çalışıyor. Linkteki videoyu izledim ama anlamadığım bir nokta var. Dakika 5.52'de tıkladığı şey yeni sürücü mü? Eğer öyleyse ben yeni sürücüyü nereden bulacağım? Ayrıca hata dün Türkçeydi, şimdi bakınca İngilizce olmuş. Son olarak Discord'da yayın yaparken veya izlerken benim ekranım anlık kararıyor, ses de geliyor ama yayın izleyenlerde olmuyor. Bu ilk defa dün oldu. Bu da mı ekran kartı ile ilgili?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS RX 580 8 GB ekran kartım var ve sürücü kurulamadı hatası alıyorum ama PC çalışıyor. Linkteki videoyu izledim ama anlamadığım bir nokta var. Dakika 5.52'de tıkladığı şey yeni sürücü mü? Eğer öyleyse ben yeni sürücüyü nereden bulacağım? Ayrıca hata dün türkçeydi, şimdi bakınca İngilizce olmuş. Son olarak Discord'da yayın yaparken veya izlerken benim ekranım anlık kararıyor, ses de geliyor ama yayın izleyenlerde olmuyor. Bu ilk defa dün oldu. Bu da mı ekran kartı ile ilgil.

Aşağıdan AMD Radeon Software indirceksin. Download now a tıkla direk. Adrenalinli bir şey inecek.

O kenarda dursun bu driverını kuracak eleman arkadaşımız.

Şimdi DDU ile İndirmek için tıkla ekran kartı yüklü driverı varsa sileceksin. Sonra indirdiğin AMD driverını çalıştır. Senin ekran kartın için desteklenen en son driverı bulup kuracak.

Sende rahatça kullanacaksın. İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı