RX 580 Valorant'ta kapanıyor

Fenerkopat34

Decapat
Arkadaşlar merhaba,

ASUS RX 580 8 GB ekran kartım var. 2 sene oldu alalı aldığım ilk günleri kapanma sorunu oldu bir şekilde kendi kendine düzeldi. Şimdi Valorant oynarken 10 dakıka gibi bir sürede kapanıyor ve kasa çalışıyor ama. FurMark 40 dakika test ettim kapanmadı. Kendi AMD'nin ekran kartı uygulamasında 10 dakika yaptım kapanmadı. Ama Valorant'ta kapanıyor anlamıyorum. Isı değerleri Max 67 geçmiyor. Format attım driver silip yükledim. HDMI kablo yenıledım. PSU 600 Cooler Master. 12 watta 588 veriyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Ryzen 5 2600X işlemci.
16 GB RAM.
480 SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende de RX 570 ROG STRIX var bende de hiçbir oyunda sorun yok sadece Valorant'ta belirli bir süre oynadıktan sonra ekran gidiyor PC filan çalışıyor ama ekran gidiyor büyük ihtimalle sorunlarımız aynı ben böyle sorun olunca mecbur PC'yi kapatıp açıyordum bazen sürücüler siliniyordu ben sorunu çözmüş gibiyim umarım sorun çıkmaz ben kaç tane driver denedim olmadı en son DDU ile sürücüleri silip 22.6.1 WHQL driver yükledim sonrasında anakartın BIOS'unu güncelledim monitörümdeki FreeSync'i kapattım ekran kartındada kapattım şu anlık sorun yok oynuyorum umarımda olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı