RX 580 ve R5 2600 sistem ne kadar eder?

DepresifLahmacun

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İşsiz, güçsüz
Selamlar arkadaşlar, uzun süredir kullanmadığımdan bilgisayarım kenarda yatıyor. Ben de satmaya karar verdim ama yaklaşık 1 yıldır donanımlardan ve ikinci el piyasasından uzağım. Sahibinden'de biraz gezdiğimde kahkaha atmaya başladım bu fiyatlar ne diyerek. Sizce sistemimin ederi ne kadardır? Gerçekten fiyatlandırma konusunda yardımınıza ihtiyacım var, toplayalı 1.5 yıllık oldu 😁

GPU: Gigabyte RX 580 Gaming 8 GB
CPU: AMD Ryzen 5 2600
RAM: Corsair 2x8GB (16 GB) 3000MHz
Anakarr: ASUS Prime B450M-K
Kasa: Sharkoon V1000 Window
PSU: Sharkoon SHP650 V2
SSD: Crucial BX500 240GB
HDD: Seagate Barracuda Compute 2TB.

Bence kutular falan duruyorsa 8K civarına gider.

Evet neredeyse hepsinin kutusu tam ama o kadar parası olupta vereni bulursam cidden gülerim ya. Neredeyse yarı fiyatına topladım çünkü sistemi inanılmaz gerçekten.
Bu sistemi kenarda tutuyor olman ilginç doğrusu. Millet böyle sistemleri arıyor bulamıyor. Sistemin rahat 7.500 TL'si var.
Ergenlik döneminde ilgi alanları çok değişiyor biliyorsunuzdur, benim süreçte o şekilde oldu gençliğin enerjisiyle oturamıyorum artık masa başında 😅

Evet neredeyse hepsinin kutusu tam ama o kadar parası olupta vereni bulursam cidden gülerim ya. Neredeyse yarı fiyatına topladım çünkü sistemi inanılmaz gerçekten.

Sıfırlarının fiyatları iki katından fazla arttı. Mining, dolar, üretim ve stok sorunları derken fiyatlar aldı başını gidiyor. Örneğin bende daha 2-3 ay önce 1700₺ ye 1650 Super ekran kartı almıştım çift fanlı, şu an en ucuz tek fanlı 1650 Super'ler 3000₺den başlıyor, daha 2-3 ay oldu. Keza 3200G işlemciyi 500-600₺ arası bir fiyata almıştım şu anda ortalama 900-1000₺ arası.

Selamlar arkadaşlar, uzun süredir kullanmadığımdan bilgisayarım kenarda yatıyor. Ben de satmaya karar verdim ama yaklaşık 1 yıldır donanımlardan ve ikinci el piyasasından uzağım. Sahibinden'de biraz gezdiğimde kahkaha atmaya başladım bu fiyatlar ne diyerek. Sizce sistemimin ederi ne kadardır? Gerçekten fiyatlandırma konusunda yardımınıza ihtiyacım var, toplayalı 1.5 yıllık oldu 😁

GPU: Gigabyte RX 580 Gaming 8 GB
CPU: AMD Ryzen 5 2600
RAM: Corsair 2x8GB (16 GB) 3000MHz
Anakarr: ASUS Prime B450M-K
Kasa: Sharkoon V1000 Window
PSU: Sharkoon SHP650 V2
SSD: Crucial BX500 240GB
HDD: Seagate Barracuda Compute 2TB.
Sistemin iyi ama sahibindende rezil fiyatlar var adam 0ından pahalıya satmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı