RX 580 ve Ryzen 5 2600 sistemde görüntü gelmiyor

Berkay Albayrak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Vatan Bilgisayar'dan yeni bir sistem topladım.
RX580 8 GB.
Corsair 8x2 RAM 3000MH.
Gigabyte B450M S2H.
Xigmatek X-Power 650W 80Plus.
AMD Ryzen 5 2600.
Parçaların hepsini taktım işlemci fanı dönüyor elektrik gidiyor bilgisayara fakat 5-10 saniye sonra kesintisiz bir bip sesi geliyor ve ekrana görüntü gelmiyor her yerde çözüm aradım bulamadım bilgisayarcılara sorduğumda elimde denemek için yedek parça yok ve parçaları açarsak garantisi bozulur direkt Vatan'a gönderin dediler ekrana görüntü gelmedi için bildiğiniz bir yol varsa lütfen belirtin bilgisayar aldık madur olduk @Recep Baltaş lütfen abi büyük yardım lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ramleri takarken 1-3 2-4 şeklinde takıyorsun değil mi? Art arda takmıyorsun? Fotoğraf da atabilir misin montajının?

Edit: Anakartında 2 slot varmış. Hala montajla alakalı olduğunu düşünüyorum ama belki PSU güç veremiyordur. Ya da anakart güç alamıyodur

1-3 2-4 tam olarak nedir detaylandırbilir misin
2 ram slotu var zaten oraya oturttum ikisini.Şuan dışarıdayım eve geçtiğim zaman atabilirim fotoğrafını
Ramleri takarken 1-3 2-4 şeklinde takıyorsun değil mi? Art arda takmıyorsun? Fotoğraf da atabilir misin montajının?

Edit: Anakartında 2 slot varmış. Hala montajla alakalı olduğunu düşünüyorum ama belki PSU güç veremiyordur. Ya da anakart güç alamıyodur
Biraz araştırdım 6lı çoğaltma kablosuyla bağlı güç kaynağı o yüzden de güç yetmiyordur diyolar direk odadaki prizden vermeyi denicem elektriği eve gittiğimde de kablolamanın fotoğrafını atarım

Son düzenleme:
1-3 2-4 tam olarak nedir detaylandırbilir misin
2 ram slotu var zaten oraya oturttum ikisini.Şuan dışarıdayım eve geçtiğim zaman atabilirim fotoğrafını

Biraz araştırdım 6lı çoğaltma kablosuyla bağlı güç kaynağı o yüzden de güç yetmiyordur diyolar direk odadaki prizden vermeyi denicem elektriği eve gittiğimde de kablolamanın fotoğrafını atarım

O yorumumu anakartına dikkat etmeden yapmışım. O yüzden düzelttim. Açılacak kadar yükü alır prizden diye düşünüyorum, yine dene istersen ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı