RX 580 WattMan hatası

hYpnoBaba

Hectopat
Ben yaklaşık 6 ay önce ekran kartımı aldım ve 2-3 aydır bu sorunla karşılaşıyorum. Eskiden tek tük olurken şimdi fazlalaştı. Bu sorunun çözümünü bilen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. WattMan hatasına neyin sebep olduğunu bulmak bile zorken birçok çözüm yöntemleri mevcuttur. Hangisi çözüm olursa. Bilgili arkadaşlarında daha iyi yardımcı olabilmesi adına sistem özelliklerinizi marka modeline kadar detaylı şekilde belirtin. WattMan hatası donanımsal ya da yazılımsal açıdan meydana gelebilir. Yazılımsal açıdan çözüm yöntemleri genelde ekran kartı için çıkan bütün sürücüleri tek tek denemek, Frekans Mhz ve güç limiti değerlerini düşürmek ya da değiştirmek ve undervolt yapmak gibi yöntemler belki çözüm olabilir.

Ben yaklaşık 6 ay önce ekran kartımı aldım ve 2-3 aydır bu sorunla karşılaşıyorum. Eskiden tek tük olurken şimdi fazlalaştı. Bu sorunun çözümünü bilen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.
Dostum Bundan 3 ay önce Her gün oluyordu MSI Afterburner ile core ve memory clock hızlarını -100 düşürdüm. 2.5 3 Ay boyunca olmadı, düzeldi dedim az önce tekrardan oldu. Yaptığım şeyi bir dene istersen, belki sende faydası olur.

21.3.1 sürümde sıkıntı var galiba bende oldu bu aralar eskiden tek tük yapardı.

İşkence resmen ya. RP oyunlar oynuyorum genelde arma falan, operasyonun ortasında gidiyor görüntü millete açıklayamıyorum. Cinnet getirmek üzereyim artık nereden aldım AMD kartını.

Yeni konular

Geri
Yukarı