RX 580'e Kasa önerisi

TugaySS

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, RX 580 Ekran kartı, Ryzen 5 1600 İşlemcili topladığım bilgisayara PSU'lu bir kasaya ihtiyacım var. Max 350 lira civarında olabilirse vatandan verebileceğiniz önerileri bekliyorum.

Corsair spec alpha'da PSU var mı kontrol ettim fakat bulamadım.
Ah, pardon, PSU'lu yazdığınızı görmemişim. O zaman o kasalar katiyen çok pahalı. O halde zaten pek de kaliteli kasalar kalmıyor açıkçası. kendiniz seçersiniz ama bence bütçenizi artırın. Tabii kaliteli bir kasa almak istiyorsanız.

Ah, pardon, PSU'lu yazdığınızı görmemişim. O zaman o kasalar katiyen çok pahalı. O halde zaten pek de kaliteli kasalar kalmıyor açıkçası. kendiniz seçersiniz ama bence bütçenizi artırın. Tabii kaliteli bir kasa almak istiyorsanız.
ZALMAN Z3 PLUS 600LE 600W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

Bu kasa hakkında düşünceleriniz nelerdir ? Bulunduğum yerdeki Vatan şubesinde 420 Liraya satılıyor. Sizce içindeki PSU yeterli olur mu ? Eğer bu kasa uygunsa benim için çok harika olacak.

Kasa giriş seviyesi bir kasa, işini görecektir ama içindeki PSU'nun markasını, modelini vs. bilmiyoruz. PSU hakkında yorum yapamam. Kasa aklına yattıysa THERMALTAKE TR2 S 80PLUS 500W GÜÇ KAYNAĞI bu güç kaynğıyla birlikte kullanabilirsin. Bu arada eğer başka güç kaynağı almayı düşünüyorsan Everest, Frisby gibi saçma markalara bulaşma, evinde bomba bulundurmuş olursun. Alacağın güç kaynağının 80+ plus sertifikasına sahip olmasına dikkat et.

Kasa giriş seviyesi bir kasa, işini görecektir ama içindeki PSU'nun markasını, modelini vs. bilmiyoruz. PSU hakkında yorum yapamam. Kasa aklına yattıysa THERMALTAKE TR2 S 80PLUS 500W GÜÇ KAYNAĞI bu güç kaynğıyla birlikte kullanabilirsin. Bu arada eğer başka güç kaynağı almayı düşünüyorsan Everest, Frisby gibi saçma markalara bulaşma, evinde bomba bulundurmuş olursun. Alacağın güç kaynağının 80+ plus sertifikasına sahip olmasına dikkat et.
Toplamda Kasa Güç Kaynağı ve HDD için 700 TL bütçem kaldı o yüzden böyle bazı şeylerden kısmaya çalışıyorum. Bu kasayı alırsam,o güç kaynağıyla birlikte toplam bütçeme ulaşmış oluyorum. HDD için para kalmıyor.

Kısa bir araştırma sonucunda yine bu sitede kasadaki güç kaynağını öğrendim.Kasada ZM600-LE bulunmakta. Bu yeterli olur mu ? Bulduğum linkte burada: Zalman Z3 Plus + 600LE Vatan Bilgisayarda !

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı