RX 590 ile 2060 takas edilmeli mi?

Deprection

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, RX 590 ekran kartım var ve hiç mining islerinde kullanılmadı. Bugum birisi RTX 2060 ile takas yapmak istedi. RTX 2060 adamın söylediğine göre 3 aydır miningdeymis. Açıkçası tereddütte kaldım. Yardimci olur musunuz? Teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar, RX 590 ekran kartım var ve hiç mining islerinde kullanılmadı. Bugum birisi RTX 2060 ile takas yapmak istedi. RTX 2060 adamın söylediğine göre 3 aydır miningdeymis. Açıkçası tereddütte kaldım. Yardimci olur musunuz? Teşekkürler şimdiden.
İki kartında arasında gözle görülebilecek bir fark var. Bu adam durduk yere takas etmek istemez, belli ki kartın başına bir şey gelmiş. Ama isterseniz gerekli testleri istedikten sonra takas işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

RTX 2060 oyun performansı olarak daha iyi ama mining durumuna gelince RX 590 yaklaşık 2mh daha fazla değer veriyor. Belki adam RX 590'ı modlayarak daha verimli kullanacağını düşünüyordur.

%10-15 arasında performans farkı var, 2060 oyun için çok daha iyi yani. Diğer arkadaşın takas isteme sebebi güç tüketimi, eğer dediği gibi kart 3 aydır miningdeyse tabii. 3 ayda karta bir zarar vermesi zor çünkü. Ayarlar doğru ise zaten kartın sıfırdan farkı yoktur. Arkadaştan kaç derece, hangi coini kazdığı bilgisini isteyin. Oyuncu olsam değiştirirdim.

Bende oyunlar için takas düşünürdüm. RX 5700 ile mining yapan birisiyim ve mining yapmadan önce mining yapılan kartlar kullanılmaz algısı vardı bende ama artık o algım değişti.

Bende oyuncuyum amacım oyunlar için takas etmek soyle bir durum var daha önce hiç mining yapmadığım için, ne testlere tabi tutulur ekran kartı bilmiyorum.Kendisinden ürünün fotografini istedim cevap bekliyorum.

Geri
Yukarı