RX 590 ve R5 2600 Sistem Alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yolun Yolcusu

Hectopat
3 güne sistem alıyorum 3 aydır bu fiyat segmentinde bütün detaylara İndim çok iyi anladığımı farz ederekten en ince ayrıntılarına kadar RX 580 barındıran sistem alacaktım sonradan bir baktım büyük kampanya var. Bu linkteki sistem ne durumdadır. Benim görüşüm kaçırılmaması gereken sistem içinden tek SSD yükseltceğim 480 GB ileriki zamanda 1TB alırız. İçinde Klavye mouse set de barındırması bir avantaj uğraşmam en azından.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart kalitesiz değil fakat pek bilindik bir marka değil. Ama kaliteli ürünleri olan bir marka.
Kasa ile ilgili sosyalde konulara bakarsanız hava akışının kötü olduğunu okuyabilirsiniz. Başka kasalara bakın derim. High Power PSU ise Çin işi bir marka, pek sektörü yöneten firmalar kadar kalite bir marka değil. Onun haricinde diğer bileşenler zaten herkesin topladığı şekilde.

Efendim güç kaynağı bilindik kullanılan genel marka onda sıkıntı olcağını düşünmüyorum anakartta aynı şekil %85 Kullanılıyor bu fiyat sistemlerin çoğunda kasayı dark n10 ile değişmek var kafamda bu arada.

Dark Spartan ve Silverstone PSU ile ve bütçe varsa +8GB RAM ile uzun süreli kullanabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı