RX 6400 2998 TL

Artık çok kelime oyunları yapmaya başladılar hocam :) Numaralar rakamlar yüksek ama performanslar düşük. AMD yeni işlemcilerinde de böyle garip garip işler yapmaya başladı :)
AMD Ryzen 5 4600GE 35W TDP'ye sahip. Başka söze gerek yok. :D

Bizim millet minimal tasarım sevmiyor sanırım. 3000 liraya sıfır kart, tasarımı da eski küçük fanlı hurdalara benzemiyor gayet modern ve minimal bir tasarımı var.

RX 6500 ile aralarında 600 lira var diyenler olmuş. Arkadaşlar kart 3000 lira zaten, ekstra 600 lira koymak demek bütçeyi %20 aşmak demek.

PCI-e standartı konusunda ise tüm eleştirilerde haklısınız. Yalnız şunu bilmek gerekir ki PCI-e 3.0 bir sisteme sahip olsanız bile 3000 liraya daha iyi bir sıfır kart bulamazsınız. (Lütfen X kadar para ekleyip GTX 1650 alırım, RX 6500 alırım demeyin. Yukarıda anlattığım gibi bütçesi 3000 seviyelerinde olan biri için ekstra bu paraları koymak düşünülen kadar kolay değil.)

Bizim millet minimal tasarım sevmiyor sanırım. 3000 liraya sıfır kart, tasarımı da eski küçük fanlı hurdalara benzemiyor gayet modern ve minimal bir tasarımı var.

RX 6500 ile aralarında 600 lira var diyenler olmuş. Arkadaşlar kart 3000 lira zaten, ekstra 600 lira koymak demek bütçeyi %20 aşmak demek.

PCI-e standartı konusunda ise tüm eleştirilerde haklısınız. Yalnız şunu bilmek gerekir ki PCI-e 3.0 bir sisteme sahip olsanız bile 3000 liraya daha iyi bir sıfır kart bulamazsınız. (Lütfen X kadar para ekleyip GTX 1650 alırım, RX 6500 alırım demeyin. Yukarıda anlattığım gibi bütçesi 3000 seviyelerinde olan biri için ekstra bu paraları koymak düşünülen kadar kolay değil.)
Aynen, her cümlenize kesinlikle katılıyorum.

Bütçesi sınırlı olup sıfır alacaklar için eğer ihtiyaçları acilse şu anda piyasaya göre fena değil fiyatı. Bu fiyata sıfır olarak daha iyi bir kart var mı? Bilmem. Bana alır mısınız deseniz almam. 2000 anca veririm. Öyle ahım şahım bir indirim değil yani. Tekrarlıyorum sıfır alacaksanız, bütçeyi hiç artıramıyorsanız ve acilse alınabilir sadece :)

Çok garip gözüküyor.

PCI-e standartı konusunda ise tüm eleştirilerde haklısınız. Yalnız şunu bilmek gerekir ki PCI-e 3.0 bir sisteme sahip olsanız bile 3000 liraya daha iyi bir sıfır kart bulamazsınız. (lütfen X kadar para ekleyip GTX 1650 alırım, RX 6500 alırım demeyin. Yukarıda anlattığım gibi bütçesi 3000 seviyelerinde olan biri için ekstra bu paraları koymak düşünülen kadar kolay değil.)

Aynen öyle. Babama drone gösteriyorum boyutu da hiç küçük değil ama "bu ne böyle aşırı küçük" falan diyor. Herhalde normal arabayla akülü araba karşılaştırması gibi karşılaştırıyor bizim millet. Küçükse kötü büyükse iyidir mantığı.

Bütçesi sınırlı olup sıfır alacaklar için eğer ihtiyaçları acilse şuanda piyasaya göre fena değil fiyatı. Bu fiyata sıfır olarak daha iyi bir kart var mı bilmem. Bana alır mısınız deseniz almam. 2000 anca veririm. Öyle ahım şahım bir indirim değil yani. Tekrarlıyorum sıfır alacaksanız, bütçeyi hiç artıramıyorsanız ve acilse alınabilir sadece :)
Bu fiyata bu ekran kartını almaktansa 500-600 daha ekleyip 6500 XT daha mantıklı olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı