RX 6400 değerleri gözükmüyor

Kadr

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core 12. Nesil İ7-12700F/ MSI GTX 1650 VENTUS XS OCV1 / GIGABYTE H610M S2H DDR4 / T-FORCE TUF GAMİNG 8x2 3200 Mhz Dual Kit / KIOXIA Exceria NVMe SSD 250 / WD Green 240 / Thermaltake TH240 ARGB Sıvı Soğutma / Thermaltake Smart BX1 650W PowerSupply / Uzay Montaj
Meslek
İşsiz
Merhaba,
Sapphire RX 6400 4 GB modeline sahibim. Fakat kartın MHz veya sıcaklık değerlerine GPU-Z programı üzerinden görüntülemede sıkıntı çekiyorum. Kartta sorun olup olmaması adına FurMark testlerinde bile sıcaklıkların kaça çıktığına dair bir fikrim yok. Bu sorun çözülebilir mi?
AMD Adrenalin yazılımı olmasa değerleri bile göremeyeceğim. MSI Afterburner ya da başka bir program göstermiyor.
Birkaç seferdir aniden siyah ekran ve USB aygıtlarının kopması ile ilgilide sorun yaşıyorum. Bağlantılı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• ss 1.png
    ss 1.png
    37,5 KB · Görüntüleme: 21
  • ss 2.png
    ss 2.png
    9,3 KB · Görüntüleme: 23
  • ss 3.png
    ss 3.png
    947 bayt · Görüntüleme: 18
  • ss 4.png
    ss 4.png
    44,4 KB · Görüntüleme: 16
RX 6400 modeli için İzleme ve kontrol özelliği AMD tarafından sürücü desteği ile devre dışı bırakıldı.

Bazı kaynaklarda BIOS modlama ile açılabildiği söyleniyor fakat çok da mantıklı değil.

Merhaba,
Sapphire RX 6400 4 GB modeline sahibim. Fakat kartın MHz veya sıcaklık değerlerine GPU-Z programı üzerinden görüntülemede sıkıntı çekiyorum. Kartta sorun olup olmaması adına FurMark testlerinde bile sıcaklıkların kaça çıktığına dair bir fikrim yok. Bu sorun çözülebilir mi?
AMD Adrenalin yazılımı olmasa değerleri bile göremeyeceğim. MSI Afterburner ya da başka bir program göstermiyor.
Birkaç seferdir aniden siyah ekran ve USB aygıtlarının kopması ile ilgilide sorun yaşıyorum. Bağlantılı olabilir mi?

O kartta özellikle driver ile kapatıldı o özellikler.

Cevaplar için teşekkürler. Çift monitör ile sıcaklık takip etmeyi başardım. 1080p 8xmsaa da 64 65 derecede sabit gidiyor. Bir soruna işaret midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı