RX 6400 ile A320M-H uyar mı?

Takılır PCI-e bir standart yani GPU anakart seçmez bir tek Intel'in ofis tipi çıkardığı fansız GPU'da var o yani ona özel anakart.

Uyumlu ama anakart PCI 3.0 olduğundan performans biraz düşecek.

Hocam izlediğim çoğu testte %1 düşüyor yani bu da 2 FPS oluyor Max. Çoğu kartta izledim test sanırım bu 4.0'ın faydasını daha ilerleyen zamanlarda göreceğiz şu an laf olsun diye çıkmış gibi duruyor 😂

Hocam izlediğim çoğu testte %1 düşüyor yani bu da 2 FPS oluyor Max. Çoğu kartta izledim test sanırım bu 4.0'ın faydasını daha ilerleyen zamanlarda göreceğiz şu an laf olsun diye çıkmış gibi duruyor 😂
Yani ikisi arasındaki farkı %1 olarak mı hesaplıyorsunuz? 🤔
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani ikisi arasındaki farkı %1 olarak mı hesaplıyorsunuz? 🤔
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyundan oyuna değişiyor %1 olması imkansız ama.

Oyundan oyuna değil kanaldan kanala değişiyor ben birçok test izledim fark olmayan kanallar daha çok. Dediğim gibi %1 değişiyor genel olarak. Kanallar belki hile yapıyordur orasını bilemem ama izlediğim çoğu testte 5 FPS oynuyor en fazla ama oyundan oyuna değişebilir tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı