RX 6500 XT pişmanlık mıdır?

Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda PC toplayacağım ve ekran kartını erkenden almak istedim fiyatı artar diye. Sonra okuduğumda ekran kartı hakkında pek iyi sonuçlar göremedim. Bazısı 2 seneye çöp olur diyor, bazısı oyun oynamak dışında bir şeye yaramaz diyor. Bunları gördükten sonra süphe düştü içime. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu sistem kaç sene dayanır? İşlemcim i3 10100F olarak belirledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
4GB VRAM, şimdiden yetersiz ancak 3500TL bütçe ile alabileceğin en iyi kart bu. Ultra takıntın yoksa 3-4 sene götürür.
Ayrıca 20'den fazla RX 570-580 kullandım, 1'er adet de RX 470 ve RX 5500XT kullandım. 1 kere Wattman hatası veya başka bir sorunla karşılaşmadım. Kaliteli düzgün bir PSU ile sorunsuz kullanırsın.
Kart render, video kaydı yapamıyor. Bu sebeple oyun dışında işine yaramaz diyenler haklı maalesef.

Merhaba, yakın zamanda PC toplayacağım ve ekran kartını erkenden almak istedim fiyatı artar diye. Sonra okuduğumda ekran kartı hakkında pek iyi sonuçlar göremedim. Bazısı 2 seneye çöp olur diyor, bazısı oyun oynamak dışında bir şeye yaramaz diyor. Bunları gördükten sonra süphe düştü içime. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu sistem kaç sene dayanır? İşlemcim i3 10100F olarak belirledim.

RX590 al ya da GTX 1660 NVIDIA daha iyi hatta biraz daha para koyabilme imkanın varsa RTX 2060 al derim

Yeni konular

Geri
Yukarı