RX 6500 XT ve i7 4790K uyumlu mu?

erkintemel

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, AMD ekran kartlarını bilmiyorum. İşlemcim i7-4790K RX 6500 XT ve RX 6600 kartlarından hangisi daha iyi ve NVIDIA kartlarından eşi hangisidir ve işlemcimle darboğaz yapar mı acaba?

6500 XT zaten yapmaz. PCI Express 3.0 ile gücü düşüyor. RX 6600 ile ise verebilir. Ne kadar OC yapabiliyorsun?

6600 açık ara daha iyi ve işlemcin için daha ideal bir seçenek olur PCIe yolundan ötürü. Şu videoda 4790K ile 6600 kombine etmiş birisi var beslemesi oldukça iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

6600 açık ara daha iyi ve işlemcin için daha ideal bir seçenek olur PCIe yolundan ötürü. Şu videoda 4790K ile 6600 kombine etmiş birisi var beslemesi oldukça iyi.

RX 6600 de PCI Express 3.0 ile az da olsa performans kaybı yapıyor mu? X8 diye biliyorum ama...

Teşekkürler arkadaşlar. 4790K ile OC yapılırsa sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Bazı işlemci odaklı yerlerde belki olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı