RX 6500M veya 3050 içeren laptop tavsiyesi

asklepion

Femtopat
Dostlar PC alacağım fakat ekran kartı konusunda RX 6500M vs 3050 arasındayım YouTube'da 1 video var ve oyun performansı açısından farklı oyunlarda biri diğerinden daha iyi sizce hangisi tercih edilmeli? Ayrıca bütçem 16 17 k laptop tavsiyesi varsa verebileceğiniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de aynı, ancak teknoloji olarak Nvidia derim. Ama benim derdim başka; sen 16-17 liraya nerden bulacaksın? GTX1650'li modeller o fiyat. 3050'lilier 19 binden başlıyor.
*17 bine nasıl buldukları ortaya çıktı. Atılan modellerin hepsi FreeDos. Elinizde lisans yoksa bir de lisans alacaksınız aynı fiyata gelecek.

Son düzenleme:
17.000 TL bütçede DLSS avantajından dolayı 3050Ti daha avatajlı geldi bana. 8GB RAM takviyesiyle iyi bir performans alabilirsiniz.

Elinizde lisans yoksa bir de lisans alacaksınız aynı fiyata gelecek.
SağlamLisans'tan Retail Key alınıp kullanılabilir. geçen gün Windows 10 Pro anahtarı aldım, 11 Pro'da kullanabiliyorum. Hem de Retail olduğundan tekrar kullanabilirim.

İkisi de aynı, ancak teknoloji olarak NVIDIA derim. Ama benim derdim başka; sen 16-17 liraya nereden bulacaksın? GTX1650'li modeller o fiyat. 3050'lilier 19 binden başlıyor.
*17 bine nasıl buldukları ortaya çıktı. Atılan modellerin hepsi FreeDOS. Elinizde lisans yoksa bir de lisans alacaksınız aynı fiyata gelecek.

Lisans dediğin nedirki. Bir lisans için 40 50 FPS az mı alsın(DLSS ile birlikte)😅

Yeni konular

Geri
Yukarı