RX 6600 Dual olan 18 bin TL'lik sistem mantıklı mı?

Bütçe
18000

RONUT

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar bu konuda son bir başlık açacağım 15 yaşındayım Üniversiteye 3 yıl var acaba 18 bin TL'lik bir sistem toplamak mantıklı mı? Bir de acaba bu parçalar uyumlu mudur? Screenshot_1.pngScreenshot_2.pngScreenshot_3.pngScreenshot_4.png

• Ryzen 5 5500
  • RX 6600 Dual
  • Corsair 2x8 CL 16 3200 MHz RAM.
  • Corsair Spec-Delta 650 Watt 80+Bronze KASA + PSU
  • Samsung EVO 500GB M.2 SSD
  • MSI B450M Dragon anakart
  • Samsung G3 144 Hz Monitör

Son düzenleme:
Seçtiğiniz monitörde ghosting sorunları var ve ayrıyeten bazı yurtlarda sorun olabiliyor en iyisi yurt yönetimini arayıp sormanız laptop almanız bence bir tık daha iyi.

Seçtiğiniz monitörde ghosting sorunları var ve ayrıyeten bazı yurtlarda sorun olabiliyor en iyisi yurt yönetimini arayıp sormanız laptop almanız bence bir tık daha iyi.
Dediğim gibi şuan 15 yaşındayım 3 yıl normal evimde kullanıcam yani daha gidiceğim yurt vs. belli değil izmirde okumayı düşünüyorum herhalde izin veren yurt bulunabilir.

Dediğim gibi şuan 15 yaşındayım 3 yıl normal evimde kullanıcam yani daha gidiceğim yurt vs. belli değil izmirde okumayı düşünüyorum herhalde izin veren yurt bulunabilir.
Bulunmazsa bile satıp laptopa geçmeyi düşünemez misin? Yurt odaları zaten küçük olur, odanda kendine ait masan bile olmayabilir.

Bulunmazsa bile satıp laptopa geçmeyi düşünemez misin? Yurt odaları zaten küçük olur, odanda kendine ait masan bile olmayabilir.
İyi bir yurt kiralayabileceğimi düşünüyorum zaten eğer izmirde okursam orda evimizde var ama eğer çok ucuza gitmezse satmayıda düşünebilirim.

Ram ve anakart uyumlumu acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı