RX 6600 ekran kartı FPS düşmesi

HoPre

Centipat
Daha fazla  
1 hafta öncesine kadar sorunsuz kullandığım ekran kartım gelen son 2 driver güncellemesi ile oyunlarda sürekli takılmaya FPS droplanmalarına donmalara ve donma esnasında kulaklıktan gelen bozulma sesiyle karşı karşıyayım. En son format atıp en baştan Windows kurdum. Buna rağmen sorunlar devam ediyor. Yardımcı olabilecek var mıdır?

1 hafta öncesine kadar sorunsuz kullandığım ekran kartım gelen son 2 driver güncellemesi ile oyunlarda sürekli takılmaya FPS droplanmalarına donmalara ve donma esnasında kulaklıktan gelen bozulma sesiyle karşı karşıyayım. En son format atıp en baştan Windows kurdum. Buna rağmen sorunlar devam ediyor. Yardımcı olabilecek var mıdır?
WHQL olan sürücüyü indirin. https://www.amd.com/en/support/prev...ies/amd-radeon-6600-series/amd-radeon-rx-6600

Şu an hangi sürücü kurulu? Ekran görüntüsü atabilir misin? Ayrıca sistemin diğer bileşenleri neler? Hangi işlemci ile birlikte kullanıyorsun? 1 Hafta önce oynadığın oyun ile şimdi oynadığın oyun aynı mı? Oyunun adını da yazarsan iyi olur.

RX 6x50 driverı gelince bizim stabilize gitti. RX 6600XT de de sıkıntı var önceki driver daha stabildi sanki. PUBG de crash yemeye başladım bu güncellemeyle.

RX 6x50 driverı gelince bizim stabilize gitti. RX 6600XT de de sıkıntı var önceki driver daha stabildi sanki. PUBG de crash yemeye başladım bu güncellemeyle.

Hocam PUBG'nin kendisiyle alakalı tam çözemedim neden kaynaklı bende GTX970 var FPS'im 100'den 25'e düşüyor yeni sezondan önce en ufak sorunum yoktu, geçen gün oynarken lootum çok iyiydi baktım FPS düşüyor bu lootla oynanmaz deyip bir yerde Z bastım Alt Tab yapıp ne varsa kapattım düzelmedi en son Wallpaper Engine kapattım düzeldi, başka bir yerde gördüğüm çözüme göre ekran kartına takılan Power kablosundan demişler.

Ürünün üreticisi ASUS'un önerdiği sürücü 22.3.1 ben onunlada son AMD sürücü 22.5LED'e bu sorunu yaşıyorum BIOS'um güncel ve Windows'u 48 saat önce kurdum.
Bas bas bağiriyorlardi burada NVIDIA'ya çok para vermeyin Radeon RX 6000 serisine saldirin diye, şimdi yazilim sorunlariyla uğraşın.

Tercih mi zorunluluk mu o kısmı var bu kartı almanın ortalamada yakın FPS'ler isteyipte aradaki 3K farkı veremeyince bu zorunlu bir tercihe dönüşüyor.

Son düzenleme:
Ürünün üreticisi ASUS'un önerdiği sürücü 22.3.1 ben onunlada son AMD sürücü 22.5LED'e bu sorunu yaşıyorum BIOS'um güncel ve Windows'u 48 saat önce kurdum.

Tercih mi zorunluluk mu o kısmı var bu kartı almanın ortalamada yakın FPS'ler isteyipte aradaki 3K farkı veremeyince bu zorunlu bir tercihe dönüşüyor.
Attığım sürücüyü kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı