RX 6600 ekran kartı görüntüsü bozuk

Her zaman olsa V-Sync çözer ama ekranda yırtılma değil ki Alt Tab sırasında veya aniden oluyor.
Monitör ve kablo sağlamsa o kart üretim hatasıdır, servisten korkmana gerek yok. 14 günlük süren duruyorsa direkt değişim iste yoksa servise gönder onlar değişim belgesi çıkarsınlar.

Teşekkürler siz bana işlemci konusunda da yardımcı olmuştunuz. :D

VRAM testlerini sorunsuz bir şekilde geçiyor ama ekranda ani bozulmalar oluyor. Ne yapmam lazım?

Eki Görüntüle 1395307

Konu üzerinden bayağı geçmiş ancak bu sorun bende de olmaya başladı. Aynı kartı kullanıyorum, 4-5 ay oldu ama son 1-2 gündür sadece Valorant'ta Alt+Tab attığım zamanlar nadiren oluyor. Korkulacak bir şey değil diye düşünüyorum, sadece Valorant'ta Alt+Tab atınca oluyor çünkü.

Hocam bende de oluyordu hiç uğraşmadım. Kartı kullanan kişilerde bu sorun var ya AMD'nin driver anlamında 22.5.1 veya 22.5.2 sürümünde bir sorun var ya da kartta. Ben garantiye yolladım değişimde istedim değişirde düzelmez ise AMD bitmiştir benim için.

Konu üzerinden bayağı geçmiş ancak bu sorun bende de olmaya başladı. Aynı kartı kullanıyorum, 4-5 ay oldu ama son 1-2 gündür sadece Valorant'ta Alt+Tab attığım zamanlar nadiren oluyor. Korkulacak bir şey değil diye düşünüyorum, sadece Valorant'ta Alt+Tab atınca oluyor çünkü.

Hocam bende de oluyordu hiç uğraşmadım. Kartı kullanan kişilerde bu sorun var ya AMD'nin driver anlamında 22.5.1 veya 22.5.2 sürümünde bir sorun var ya da kartta. Ben garantiye yolladım değişimde istedim değişirde düzelmez ise AMD bitmiştir benim için.

Hocam sıfırını gönderdiler ve durum aynı. Artık çok gülünç geliyor. :)

1658005759668.png

Arkadaşlar Valorant'ta bu görüntü normal mi? :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı