RX 6600 güncel WHQL sürücüsü nedir?

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar AMD'nin sitesine 2 hafta önce girdiğimde 22.5.1 WHQL idi, 1 hafta önce 22.11.2 WHQL idi. Daha sonra tekrar AMD sitesinde 22.5.1 WHQL idi şu an ise yine 22.11.2 WHQL gözüküyor driver silmekten gına geldi. Sizde WHQL sürüm ne olarak gözüküyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gördüğüm kadarıyla 22.5.1 hala iyi bir sürücü.

@Yener K. vallaha hocam Chromium tarayıcılarda sorun çıkması ve Nisan güncellemesinden sonra AMD Audio Proccessor sürücüsü sıkıntıları yüzünden önerilen 2022 sürücülerini kuramaz olduk. Asus marka bilgisayarda aynı işlemciye sahip APU işlemcide Chromium tarayıcılarda benle aynı sorun vardı ben marka düşündüm uyumsuz olabilir diye ama başka markada görünce anladım ki AMD tipik yazılım sorunuymuş.

RX 470 ile 22.3.1 kullanıyorum. Şimdilik sıkıntı yok. RX 6000 ile de gördüğüm kadarıyla 22.5.1 iyi. Genelde bunu tavsiye ediyorum. Maalesef bazı sıkıntılar olabiliyor.

Olur hocam. Deneyebilirsiniz. Olmazsa yine eskiye dönebilirsiniz.

@Yener K. ben de güncel önerilen sürücüyü kullanmam için önce 22.3.1 kurup üzerine güncellemek istediğim güncel sürücüyü kurup sonrasın da AMD Audio Proccesor sürücüsünü geri dön diyorum Şubat güncellemesine döndürüyorum. Chrome tarayıcıda donanım hızlandırma kapatınca söylenen problemler gideriyor fakat bu sefer Flash oynatıcıda veya sayfayı kaydırırken FPS düşüyormuş gibi hissi veriyordu o yüzden eski sürücülere dönüyorum ve her AMD güncellemesinde düzeldi mi diye kontrol ediyorum. Son donanımlarda belki de bu problem yaşanmıyor fakat desteği verdiğin önceki donanımlarda sorun yaşaması üzücü. Bu sıkıntıları Nisan ayından beri hem Chrome hem de AMD'e bildirdim bir sonuçta alamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı