RX 6600 için hangi sürücü indirilmeli?

Darkware61

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartı
RX 6600
Merhaba, bir yerden duydum son sürümde WattMan çözüldüğü söylendi ve duydum eski sürümleri dene ilk diyende oldu. Hangi sürümü önerirsiniz?

Wattman çözüldü lafını doğru bulmuyorum. 1,5 senedir hiçbir sürücüden sebepli Wattmanlar üzerime uçmadı. Gelecek olsa ya hepsinde gelirdi ya da hiçbirisinde. Tabii bunda eski modelleri ayrı tutuyorum onlarda üreticilerin fabrika çıkış voltaj ve frekansları bile tek başına tetikleyebiliyordu performans sürücüleri yüzünden.

En son çıkan 23.3.2 sürücüsünü indir kur, memnun kalmazsan daha önceki sürümlerden birisine geçersin.

WattMan çözüldü lafını doğru bulmuyorum. 1,5 senedir hiçbir sürücüden sebepli WattMan'lar üzerime uçmadı. Gelecek olsa ya hepsinde gelirdi ya da hiçbirisinde. Tabii bunda eski modelleri ayrı tutuyorum onlarda üreticilerin fabrika çıkış voltaj ve frekansları bile tek başına tetikleyebiliyordu performans sürücüleri yüzünden.

En son çıkan 23.3.2 sürücüsünü indir kur, memnun kalmazsan daha önceki sürümlerden birisine geçersin.

WattMan sadece Chrome açıkkende verebiliyor mu babam Facebook'da iken vermese yeter.

WattMan sadece Chrome açıkkende verebiliyor mu babam Facebook'da iken vermese yeter.

Chrome'da ayarlara gir, açılan sekmeden donanım hızlandırma bu şekilde kapalı olsun. %99 bir hata ile karşılaşmazsın.

Screenshot_6.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı