RX 6600 serisinde WattMan hataları düzeldi mi?

AMD baba olabilecekken neden aynı hataları tekrar yapıyor anlamıyorum. Kaç nesildir bu hata var hala mı çözemezler. RX 470 var çok kral kart Watmann yüzünden adam gibi kullanamıyorum. RX6600 almayı planlıyordum vazgeçtim. AMD ekran kartları hala şans işi.

Kartlara asla OC yapmadım sadece undervolt denedim WattMan hatası geçsin diye ama nafile olmadı ben de biliyorum 3050 geçersem performans düşeceğini ancak hiç yoktan daha stabil çalışıyor RTX 3060 fiyatları artmış.

6600 ve 6600 XT de stabil çalışıyor. 3050 seçeneklerin arasında olmasın, o parayı hak etmiyor.

AMD baba olabilecekken neden aynı hataları tekrar yapıyor anlamıyorum. Kaç nesildir bu hata var hala mı çözemezler. RX 470 var çok kral kart WattMan yüzünden adam gibi kullanamıyorum. RX6600 almayı planlıyordum vazgeçtim. AMD ekran kartları hala şans işi.

RX470 çok çok nadir yaşadım WattMan sorunun ancak RX 5600XT çok daha fazla yaşadım.
6600 ve 6600 XT de stabil çalışıyor. 3050 seçeneklerin arasında olmasın, o parayı hak etmiyor.

Sanırım 2060 onermezsiniz şu an 7K altına bulunuyor o fiyatlara zaten RX6600 bulunuyor karar siz kaldım elimdeki Ryzen 5 2600 ve RX 5600XT satarsam sanırım alabilirim yeni bir kart.

RX470 çok çok nadir yaşadım WattMan sorunun ancak RX 5600XT çok daha fazla yaşadım.

Sanırım 2060 onermezsiniz şu an 7K altına bulunuyor o fiyatlara zaten RX6600 bulunuyor karar siz kaldım elimdeki Ryzen 5 2600 ve RX 5600XT satarsam sanırım alabilirim yeni bir kart.
RX 470 Sapphire mi kullanıyordunuz yoksa başka bir model mi. Sanırım Sapphire kronik bu konuda.

Ben yakın zaman sırasıyla RX580, GTX 1660 Ti, RTX 2060 kullandım. Şimdi RX6600 kullanıyorum. İnsanların çok laf ettiği RX580'i bile RDR2 ve birden fazla oyunda aylarca deneyimledim. Sistemimde Corsair'in düşük seviye RAM'leri, BX500 SSD, giriş seviye güç kaynağı bulunuyordu. 1 kere WattMan hatası aldım. Nvidia tarafında x bir soruna rastlamadım. RX6600 deneyimim daha yeni ama taktığım günden beri birden fazla WHQL sürücü kurmama rağmen WattMan oluşmadı. Bu süre zarfında bazı parçalarımı da daha iyi seviyeye getirdim tabii.

İşlemci yükseltmeyeceksen 6600 en iyi seçenek senin için. Belli oyun oynuyorsun. Burada tüm kartların gerçek zamanlı testine ulaşabilirsin senin için daha iyi fikri verecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım Sapphire kronik bu konuda.

Sapphire 5500 XT ve 6600 XT kullandım sorun yaşamadım. Konu 5600 XT/5700/5700 XT ise bunların kullandığı Navi 10 mimarisi sorunluydu MSI'dan ASUS'a, Sapphire'den Gigabyte'a kadar her kullanıcı sorun yaşamıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı