RX 6600 sıcaklık değerleri ve yüksek fan devri

Bana göre de normal. Kart hem küçücük, hem 8 pinli. 69-70 fena değil. Sıcak şehirdeyim. 30° burası. Bir de kasam ufak. Tek sorun PSU değişmesi gerekiyor. Asıl sormak istediğim %50 fan hızının ileride fana olan katkısıydı.
Senin sıcaklıkların gayet normal geldi bana. Bende 6600 XT var o da bu civarlarda çalışıyor şimdi.

Pulse modeli için sıcaklık değerleri normal. PSU'yu kesin değiş. Pek iyi bir model değil. Bütçe belirtirsen öneride bulunuruz.
6600'ü iyi fiyata aldın. Pulse modeli 6600'de aşırı iyi değil sıcaklık konusunda, zaten sana bahsetmiştim. Aldığın fiyata bakarak göz ardı edilebilir tabii. 5100-5200TL'ye 3060'ın kas gücünün ensesinde bir kart almak gayet mükemmel.

Pulse modeli için sıcaklık değerleri normal. PSU'yu kesin değiş. Pek iyi bir model değil. Bütçe belirtirsen öneride bulunuruz.
6600'ü iyi fiyata aldın. Pulse modeli 6600'de aşırı iyi değil sıcaklık konusunda, zaten sana bahsetmiştim. Aldığın fiyata bakarak göz ardı edilebilir tabii. 5100-5200TL'ye 3060'ın kas gücünün ensesinde bir kart almak gayet mükemmel.
PSU beni 2-3 ay idare edebilir mi?
Teşekkür ederim. Dediğim gibi Undervolt ile daha yüksek çekirdek hızına 71-72 derecede ulaştım.
Zorlarsam 69-70'e düşürürüm ama şart değil bence.

Geri
Yukarı