RX 6600 Sistem 11.000 TL

Fedely

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
ESTÜ / Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans 6.Yıl
Merak ettim ne kadara olmasını isterdin böyle bir sistemin
Bu sistemin max. ederi 10.499 dur. 9.999 olsa güzel fiyat denilip alınırdı. İçindeki ekran kartı 6.500₺ ye bulunabiliyor. Ekran kartsız sistem 4.500₺ ye denk geliyor. Tek tek toplasan neredeyse yakın fiyata topluyorsun zaten. Hatta kampanyalarla vs. daha iyisini bile toplarsın. Siz hangi evrende hangi piyasada yaşıyorsunuz ben anlamıyorum.

Bu sistemin max. ederi 10.499 dur. 9.999 olsa güzel fiyat denilip alınırdı. İçindeki ekran kartı 6.500₺ ye bulunabiliyor. Ekran kartsız sistem 4.500₺ ye denk geliyor. Tek tek toplasan neredeyse yakın fiyata topluyorsun zaten. Hatta kampanyalarla vs. daha iyisini bile toplarsın. Siz hangi evrende hangi piyasada yaşıyorsunuz ben anlamıyorum.
Akakçe üzerinden tek tek parçaları toplarsan, sistem 12.5 K civarına geliyor. Ekran kartsız sistem 6269 TL.

2600 (islemci) + 1039(anakart) + 1160(ram) +770(kasa) + 700(ssd)

Akakçe üzerinden tek tek parçaları toplarsan, sistem 12.5 K civarına geliyor. Ekran kartsız sistem 6269 TL.
Tek tek toplama ile ayda yılda bir çıkan sistem arasında 1.500₺ fark varsa zaten iyi bir indirim olmuyor bu. Kampanya vs. kovalasan 1 haftaya yaysan 12.500₺ civarına gelen sistem 11.500e kadar düşer. 500₺ fark olmuş oluyor. Her şeyi toptan kendi kafasına kendi stoğuna kendi işine göre satan bir işletme çok daha uyguna satıyor olmalı. Kısacası fiyat fiyasko

Hangi site o merak ettim atabilir misin? Doların 8 tl olduğu bir evrende yaşamıyoruz senin gibi onun garantisini verebilirim.
Kankam sistem çöp onu diyorum zaten :D
sistem çöp olabilir F/P ye bakacaksın. Bu günlerde bilgisayar almak zor ve çöp demek için zengin olmak gerekir

Geri
Yukarı