Çözüldü RX 6600 sistem GTA düşük ayarlarda kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirs12

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6600 Ekran Kartı
Amd Ryzen 5 5600x İşlemci
Asus Prime B550M-K 4600mhz(OC) Anakart
16x1 3200mhz Ram
Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda yeni PC aldım ve GTA Low ayarlarda kasıyor. Nedenini yazar mısınız? Sistemim bu.

RX 6600.
AMD Ryzen 5 5600X.
16 GB RAM 3200 MHz(tek kanal)
B550mk anakart.

Çözüm
Hocam oyuna girdim baktım ani şeyler vs. yaparken %70 fakat normal durduğunda %30 oluyor GPU. Ayarlar Full'de ani şeylerde yine %70 fakat normal dururken %45 civarı fakat kasıyor 40 FPS. Şu an ise Refresh Tate'i 144Hz'e aldım 80 FPS Ultra.(monitörüm 144Hz)

Hocam maaşda bir tane daha 16 GB RAM alacağım zaten. Low ayarlarda oynamamın sebebi ise kasması kasıyor diye Low'a çekmiştim.
Tek kanal ram yüzünden drop yiyor olabilirsiniz.Çift kanal yapın büyük ihtimalle sorun kalkacaktır.Rx6600 için gta 5 çerez.
Ekran kartına binen yük azalıyor. O sistem ile Very High ayarlar açar aslında, neden düşük ayarlarda oynuyorsunuz? FPS artması için bir kaç ayarı yükseltin, yük ekran kartına binsin. Sorun RAM’de olabilir.

Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda yeni PC aldım ve GTA Low ayarlarda kasıyor. Nedenini yazar mısınız? Sistemim bu.

RX 6600.
AMD Ryzen 5 5600X.
16 GB RAM 3200 MHz(tek kanal)
B550mk anakart.
RX6600 gibi bir kartta gta 5 neden low ayarlarda oynarsın ki?Low ayarlarda rx6600 iş yapmıyor ve tek kanal ram darboğaz yapıyor olabilir.Ramini satıp 2x8 ram al,rami taktıktan sonra ayarları ULTRAYA ÇEK.

Ekran kartına binen yük azalıyor. O sistem ile Very high ayarlar açar aslında, neden düşük ayarlarda oynuyorsunuz? FPS artması için birkaç ayarı yükseltin, yük ekran kartına binsin. Sorun RAM'de olabil.
Ekran kartına binen yük azalıyor. O sistem ile Very high ayarlar açar aslında, neden düşük ayarlarda oynuyorsunuz? FPS artması için birkaç ayarı yükseltin, yük ekran kartına binsin. Sorun RAM'de olabilir.

Hocam oyuna girdim baktım ani şeyler vs. yaparken %70 fakat normal durduğunda %30 oluyor GPU. Ayarlar Full'de ani şeylerde yine %70 fakat normal dururken %45 civarı fakat kasıyor 40 FPS. Şu an ise Refresh Tate'i 144Hz'e aldım 80 FPS Ultra.(monitörüm 144Hz)

Ekran kartına binen yük azalıyor. O sistem ile Very High ayarlar açar aslında, neden düşük ayarlarda oynuyorsunuz? FPS artması için bir kaç ayarı yükseltin, yük ekran kartına binsin. Sorun RAM’de olabilir.

RX6600 gibi bir kartta GTA 5 neden Low ayarlarda oynarsın ki? Low ayarlarda RX6600 iş yapmıyor ve tek kanal RAM darboğaz yapıyor olabilir. RAM'ini satıp 2x8 RAM al, RAM'i taktıktan sonra ayarları ultraya çek.

Hocam maaşda bir tane daha 16 GB RAM alacağım zaten. Low ayarlarda oynamamın sebebi ise kasması kasıyor diye Low'a çekmiştim.

Tek kanal ram yüzünden drop yiyor olabilirsiniz.Çift kanal yapın büyük ihtimalle sorun kalkacaktır.Rx6600 için gta 5 çerez.

Çözüm

Geri
Yukarı