RX 6600 sistemde Radeon host service yüksek RAM kullanımı

Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 1 ay önce gaming.gen.tr'den aldığım i3-12100F ASUS RX 6600 Dual sistemde "Radeon settings: Host services" programı 3GB civarı RAM kullanıyor. Biraz araştırdıktan sonra sürüm düşürmenin sorunu çözdüğünü söyleyenleri gördüm. 22.11 sürümünden 22.5' sürümünü düşürdüm fakat çözüm olmadı. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Sapphire Pulse RX 6600 ekran kartına sahibim ve bu hatayı ben de yaşıyorum. Ancak şöyle ki AMD Software'de kayıt ve yayın kısmından görüntü tekrarını açarsam ram kullanımım artıyor. Ben kullanmak istediğim için görüntü tekrarının ram kullanımını artırmasını umursamıyorum. Belki senin karşılaştığın hata da görüntü tekrarından kaynaklıdır.

Bende hatanın görüntü tekrarından kaynaklandığını düşünüyorum. Son 5 dakika kaydını aldığım zaman RAM kullanımı düşüyor. Fakat benim içinde önemli kayıt almayı kapatamam.

Sapphire Pulse RX 6600 ekran kartına sahibim ve bu hatayı ben de yaşıyorum. Ancak şöyle ki AMD Software'de kayıt ve yayın kısmından görüntü tekrarını açarsam RAM kullanımım artıyor. Ben kullanmak istediğim için görüntü tekrarının RAM kullanımını artırmasını umursamıyorum. Belki senin karşılaştığın hata da görüntü tekrarından kaynaklıdır.

Geri
Yukarı