RX 6600 sistemde WattMan hatası nedir?

Konuda bana önetilen.

Konuda bana önetilen sürücüyü kullanıyorum şu an.

@Ehweniscer @yapiz hocam bugün bilgisayarı yine sorunsuz kullanıyordum. Fakat az önce sürücü zaman aşımı gibi bir hata verdi. Raporu gönder dedim o sırada bilgisayarın imleci dondu fareyi hareket ettirdiğimde titriyordu. Alt Tab yaptığımda aşağıdaki hatayı verdiği gördüm, daha sonra enter a bastım hata gitti rapor gönder kısmına geldi mouse yine hareket etmiyordu. Alt F4 yaptım orada kapandı fakat mouse yine aynı bende alt F4 ve ok tuşları ile oturumu kapadım tekrar bilgisayarı açtım bir sorun yok şu an. Sizce ekran kartını artık garantiye göndermeli miyim?

Not: Ekran katı almadan önce bilgisayarım tek bir hata dahi vermemişti.

Hocam 22.11.1 opsiyonel WHQL sürücüsünü kurun gayet temiz gözüküyor, PSU'nuz sorunsuz olduğunu düşünüyorsanız ve yine bu tarz hatalar alırsanız iade veya değişime gönderebilirsiniz fakat bu sürümü denemeden göndermeyin bende de aynı problemler vardı.

Hocam 22.11.1 opsiyonel WHQL sürücüsünü kurun gayet temiz gözüküyor, PSU'nuz sorunsuz olduğunu düşünüyorsanız ve yine bu tarz hatalar alırsanız iade veya değişime gönderebilirsiniz fakat bu sürümü denemeden göndermeyin bende de aynı problemler vardı.

Yarın göndermek zorundayım son gün yarın zaten bir sorun yoksa geri gelir başka şeylere kafa yorarız.

Yeni konular

Geri
Yukarı